گروه معادن مس
 
شهربابک میزبان دومین المپیاد علمی و عملیاتی آتش‌نشانان شرکت مس
گروه معادن >مس - دومین المپیاد علمی و عملیاتی آتش‌نشانان صنعت مس با حضور 6 تیم آتش از مجتمع‌های سه‌گانه شرکت ملی صنایع مس ایران در روزهای 8 و 9 آبان ماه به میزبانی مجتمع مس شهربابک برگزار شد.
 
به گزارش ماین نیوز، جانشین سازمان پدافند غیرعامل کشور، مدیرکل پدافند غیرعامل استان کرمان، فرماندار و سایر مسئولین شهرستان شهربابک، مدیر منطقه آتش‌نشانی و رئیس انجمن صنفی آتش‌نشانان خراسان رضوی و مدیران HSE مجتمع‌های سه‌گانه در این رویداد حضور داشتند.

بر اساس این گزارش، هر یک از مجتمع های شهر بابک، سرچشمه و سونگون در قالب دو تیم (الف) و (ب) به رقابت با یکدیگر پرداختند که در پایان تیم‌های آتشنشانی مجتمع شهربابک (ب)، مجتمع سرچشمه (الف) و مجتمع سرچشمه (ب) به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.

تیم مجتمع مس سونگون نیز به عنوان تیم با اخلاق این دوره از مسابقات انتخاب شد و توانست جام اخلاق این المپیاد را بدست آورد.

همچنین علیرضا بهمن‌آبادی مدیر محیط زیست، بهداشت و ایمنی شرکت ملی صنایع مس ایران در آیین اختتامیه دومین المپیاد آتش‌نشانان صنعت مس با عنوان این که فضای همدلی و دوستی این المپیاد ستودنی است، گفت: تلاش، اشتراک تجربیات، رقابت سالم، تمرین فعالیت‌های تیمی در فضای همدلی و دوستی بهترین نتیجه‌ای است که می‌توان از برگزاری این المپیاد به آن اشاره کرد.

در آیین اختتامیه این رویداد علاوه بر تجلیل از مقام‌آوران و بازنشستگان ایمنی و آتش‌نشانی مجتمع‌های سه‌گانه، از سوی انجمن صنفی آتش‌نشانان خراسان رضوی بالاترین نشان آتش‌نشانان کشور به جعفری رئیس ایمنی و آتش‌نشانی حوزه میدوک شهربابک اعطا شد.

حفظ آمادگی جسمانی پرسنل آتش نشان در جهت انجام درست ماموریت های محوله، افزایش سطح دانش و مهارت آتش نشانان برای قرار گرفتن در فرآیند بهبود مستمر، ایجاد فضای نشاط و همدلی و تمرین کارهای تیمی از جمله اهداف این المپیاد عنوان شد.

همچنین در مراسم اختتامیه، مجتمع مس سونگون به عنوان میزبان سومین دوره این المپیاد معرفی شد.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۱۲
کد مطلب: 69686
 
مرجع : مس پرس