گروه معادن سنگ آهن
 
مدیرعامل گهرزمین در نشست رییس قوه قضاییه با فعالان اقتصادی استان کرمان عنوان کرد:
بخش‌های معدنی و صنعتی نیازمند حمایت بیشتر دولت هستند
گروه معادن >سنگ آهن - رییس قوه قضاییه در سفر به استان کرمان با تولیدکنندگان، کارآفرینان، صنعتگران و فعالان اقتصادی این استان جلسه داشت و با آنان دیدار کرد.
به گزارش ماین نیوز، صبح روز دهم آبان‌ماه ۱۴۰۲، در جریان سفر رییس دستگاه قضا به استان کرمان جلسه‌ای با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای رئیس قوه قضائیه، محمدمهدی فداکار استاندار کرمان و جمعی از مسوولین استانی و همچنین محمد محیاپور مدیرعامل شرکت گهرزمین و دیگر مدیران و فعالان اقتصادی استان کرمان برگزار شد.


در این جلسه که رییس دستگاه قضا پای صحبت‌های مدیران و فعالان اقتصادی استان کرمان نشست، محمد محیاپور مدیرعامل گهرزمین با اشاره به اینکه شرکت‌های معدنی و صنعتی تقریبا ۵۰ درصد از درآمد خود را صرف پروژه‌های دولتی می‌کنند، خواستار حمایت بیشتر و همه جانبه دولت شد.

وی همچنین در ادامه بر عدم تغییر بخشنامه‌ها توسط دولت‌ها تاکید کرد و افزود: بخشنامه‌های دولتی بایستی ثابت و دارای کمترین میزان تغییر باشند تا شرکت‌های معدنی و صنعتی بتوانند به صورت مستمر و در طی دراز مدت برنامه خود را در قالب اینگونه بخشنامه‌ها پیش ببرند و اجرا نمایند.

مدیرعامل گهرزمین همچنین در پایان با اشاره به افزایش بهره مالکانه معادن، خواستار کاهش آن شد.
تاریخ انتشار : جمعه ۲۶ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۱۵
کد مطلب: 69944
 
مرجع : ‌می‌متالز