گروه معادن ساير حوزه ها
 
یک زمین شناس به بهارستان راه یافت
گروه معادن >ساير حوزه ها - عادل نجف زاده، با تحصیلات دکتری زمین شناسی از حوزه انتخابیه خوی و چایپاره در استان آذربایجان غربی به مجلس دوازدهم راه یافت.
 
به گزارش ماین نیوز، نام عادل نجف زاده تنها اسمی بود که از لیست ۲۴۲ نفر راه یافتگان دور اول انتخابات به مجلس دوازدهم در رشته زمین شناسی به چشم می‌خورد. البته این نماینده که در دور یازدهم مجلس نیز حضور داشت، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس نبود. وی عضویت در کمیسیون عمران در هر ۴ سال فعالیت خود در مجلس دور قبل را در سابقه فعالیت خود دارد.

عادل نجف زاده، با تحصیلات دکتری زمین شناسی از حوزه انتخابیه خوی و چایپاره در استان آذربایجان غربی به مجلس دوازدهم با ۴۹ هزار و ۱۳۴ رأی راه یافت.

عادل نجف‌زاده (متولد ۱ شهریور ۱۳۵۲ - بسطام) نماینده یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی که در تاریخ ۲ اسفند ۱۳۹۸ برگزار شد، توانست با کسب ۶۸ هزار و ۴۹۸ رأی از مجموع ۱۵۱ هزار و ۳۸۲ رأی، از حوزه انتخابیه خوی و چایپاره از استان آذربایجان غربی به عنوان منتخب مردم انتخاب شود و به مجلس راه یابد.

در سوابق و فعالیت‌های وی عضویت در هیأت علمی دانشگاه تبریز آمده است. این نماینده، در دور یازدهم مجلس نیز حضور داشت و در هر ۴ سال فعالیت خود عضو کمیسیون عمران بود.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۵۳
کد مطلب: 71706
 
مرجع : ایراسین