گروه معادن سنگ آهن
 
"کگهر" در دومین ماه ازسال مالی خود رقم زد؛
فروش شرکت معدنی و صنعتی گهر زمین در شیب مثبت ۲۶ درصدی قرار گرفت!
گروه معادن >سنگ آهن - شرکت معدنی و صنعتی گهر زمین در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به بهمن ماه سال جاری مجموع مقدار فروش محصولات تولیدی خود طی این دوره را برابر با یک‌میلیون ۶۵۱ هزارتن اعلام کرد، "کگل" محصولاتی که در یازدهمین‌ماه از سال جاری به فروش رساند مربوط به فروش در بازار داخلی و خارجی بوده که از فروش آن به درآمد ۵ هزارو ۹۷۵ میلیارد تومانی دست یافته است.
 
به گزارش ماین نیوز، مقدار فروش "کگهر" در این ماه نسبت به دی‌ماه سال جاری ۲۶ درصد و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۱۱۸ درصد رشد را در پی داشته است.

شایان ذکر است مقدار محصولات صادراتی شرکت معدنی و صنعتی گهر زمین در بهمن‌ماه نزدیک به ۱۰۸ هزار تن بوده است.


سبد محصولاتی "کگهر" متشکل از گندله بورس کالا، کنسانتره بورس کالا، سنگ آهن دانه بندی شده و کلوخه سنگ آهن می‌باشد که در این بین «کلوخه سنگ آهن» بیشترین میزان تولید و «گندله بورس کالا» بیشترین میزان فروش بهمن‌ماه را داراست.

درآمدزا‌ترین محصول این شرکت «گندله بورس کالا» هست که از فروش ۸۴۴ هزار تنی از این محصول به درآمد ۴ هزار و ۱۵۰ میلیارد تومانی دست یافته است. این محصول ۷۰ درصد از میزان فروش ماهانه "کگهر" را به خود اختصاص داده است.


پس از «گندله» فروش رفته در بورس کالا، «کلوخه سنگ آهن» بیشترین سهم در فروش ماهانه این شرکت داشته است. با فروش حدود ۶۰۵ هزار تنی از این محصول، "کگهر" بیش از ۹۹۴ میلیارد تومان درآمد را حاصل کرده است.

تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۲۲
کد مطلب: 71731
 
مرجع : بورس نیوز