گروه صنایع معدنی آلومینیوم
 
همدلی و همبستگی مثال زدنی خانواده آلومینا تمام شدنی نیست
به گزارش ماین نیوز، دکتر عبدالله شه بخش، مدیرعامل شرکت آلومینای ایران در پیامی ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و همکاری بخش های مختلف در سالی که گذشت همدلی و همبستگی مثال زدنی خانواده آلومینا را تمام نشدنی دانست.


بسم‌ الله الرّحمن الرّحیم


ضمن تبریک ماه مبارک رمضان، ماه نزول قرآن و آرزوی قبولی طاعات و عبادات خدمت شما همکاران محترم و خانواده گرامیتان

سال ۱۴۰۲ با همه فراز و نشیب هایی که داشت رو به اتمام است،  اما همدلی و همبستگی مثال زدنی خانواده آلومینا،  تمام شدنی نیست.

هر چند در این سال،  با محدودیت های برق، گاز و بوکسیت مواجه بودیم، اما هیچگاه از تعهدمان در قبال تولید پایدار و افزایش بهره وری دست نکشیدیم.

با تلاش و همت شما همکاران گرامی تا بیستم اسفندماه، تولید هیدرات به ۳۶۵۳۲۰ تن رسید،(٪۹۹ مدت مشابه سال قبل)
این مهم در شرایطی محقق شده است که با قطع واردات بوکسیت ترکیه،  مدول خوراک از ۴/٠۴ به ۳/۷۴ کاهش یافت و محدودیت برق از ۴۳۰ ساعت به ۵۶۰ ساعت و محدویت گاز از ۵۷ روز به ۷۷ روز افزایش یافت،  که اگر تدابیر و هوشمندی شما عزیزان نبود، می توانست باعث کاهش ۱٠ درصدی تولید شود.

همچنین تولید آلومینا تا بیستم اسفندماه به ۲۰۵۳۹۲ تن رسید که نسبت به مدت مشابه سال قبل و علیرغم محدودیت های ذکر شده، بیش از ۷ درصد رشد نشان می دهد.

در بخش تولید آلومینیوم نیز، با وجود تداوم محدودیت های برق در تابستان و اخیرا در زمستان، همت و تلاش شما عزیزان، باعث تولید ۳۵۳۵۳ تن شمش شد که افزایش ۰.۳۴ درصدی را نسبت به مدت مشابه سال قبل نشان می دهد.

مفتخریم که در سایه همدلی و همبستگی وصف ناپذیر شما همکاران گرامی و انسجام تیم های متخصص و آگاه، نه تنها تردیدی از آینده در دل راه ندادیم، بلکه با مدیریت همه مسائل و مشکلات، با قدرت و توان مضاعف به تولید ادامه دادیم و در مسیر تحقق اهداف شرکت گام برداشتیم.

در اجرای استراتژی‌های کلان شرکت، اقدامات خوبی در سال ۱۴۰۲ انجام شد. افتتاح نخستین کارخانه تولید هیدرات‌های ویژه در خاورمیانه در چارچوب استراتژی تنوع محصول و افتتاح طرح توسعه واحد فیلتراسیون گِل قرمز آلومینای جاجرم در اجرای استراتژی افزایش بهره‌وری و کاهش قیمت تمام شده محصولات، همچنین بهره برداری از پروژه واسطه سنگین در سالروز ولادت با سعادت امام رضا(ع) در راستای استراتژی پایداری تولید، از مهمترین دستاوردهای شرکت آلومینای ایران در سال گذشته بود.

من به نوبه خودم، از زحمات تک تک شما عزیزان، اعم از پرسنل شرکت، پیمانکاران، مشاوران و زیرمجموعه های شرکت بزرگ آلومینای ایران تشکر و قدردانی می کنم و آرزوی موفقیت و سربلندی همه شما و خانواده محترمتان را در سال جدید از خداوند متعال دارم.

از همکاران محترم مجموعه ایمیدرو، مسئولین محترم استان و شهرستان، که در انجام این مسئولیت خطیر، همدل و همگام با شرکت آلومینای ایران، مساعدت و همراهی نمودند، نیز کمال امتنان را دارم.

در این فرصت، اینجانب مجدداً تقارن ایام نوروز با ایام پرفیض و برکت رمضان‌المبارک را به فال نیک گرفته و به‌واسطه عظمت این ماه شریف از درگاه خداوند متعال برای همه ملت ایران خصوصاً همکاران زحمتکش شرکت آلومینای ایران و خانواده های محترم آنها، پیمانکاران محترم و شرکت‌های وابسته، سلامتی، سعادت، عزت، سربلندی و شادکامی مسئلت می‌نمایم و امیدوارم با عنایت اهل‌بیت علیهم‌السلام و به پشتوانه عزم و اراده و تعهد همکاران ارجمند بتوانیم وظیفه و مسئولیت خود را در قبال صنعت کشور به بهترین نحو انجام دهیم.

عبدالله شه بخش
مدیر عامل شرکت آلومینای ایران
تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۱۱
کد مطلب: 71803
 
مرجع : شرکت آلومینای ایران