گروه صنایع معدنی فولاد
 
خواستن توانستن است
جهش تمام شاخص های تعاونی مصرف کارکنان فولاد اکسین خوزستان در سال ۱۴۰۲
گروه صنایع معدنی >فولاد - از رشد دو برابری برای سهامداران تا افزایش 70 درصدی قراردادهای خدماتی در تعاونی مصرف کارکنان شرکت فولاد اکسین خوزستان
به گزارش ماین نیوز، شرکت تعاونی مصرف کارکنان شرکت فولاد اکسین خوزستان با حمایت های سهامداران و مجموعه مدیریتی این شرکت طی چندسال اخیر موفق به رشد عملکرد خود در همه شاخص ها نسبت به مدت مشابه سال قبل خود شده است.

این تعاونی با ارائه تسهیلات متنوع مانند ایجاد پرتال فروشگاهی و افزایش 70 درصدی انعقاد قراردادهای خدماتی علیرغم افزایش 26 درصدی تعداد اعضاء، در مجامع سالانه خود رضایت سهامداران را کسب کرده است.

تعاونی کارکنان فولاد اکسین خوزستان با برنامه ریزی دقیق،سرمایه تعاونی را به سه برابر رسانده و ارزش سهام سهامداران را نیز به 2 برابر افزایش داده است.


رشد 27 درصدی سود خالص،رشد 269 درصدی سود و زیان تلفیقی و خروج از زیان انباشه و رشد سود و زیان انباشه 176 درصدی نیز از دیگر دستاوردهای این تعاونی در سال 1402 بوده است.

یکی دیگر از مهمترین اقدامات بارز تعاونی که خواسته کارکنان شرکت فولاد اکسین نیز بود، خرید ملک اختصاصی پس از 12 سال بود که با استقبال خوب مجموعه کارگران و سهامداران همراه شد.

🔺روند روبه رشد تعاونی فولاد اکسین،نوید آن می دهد که در سال 1403 با عمل به شعار سال و مشارکت بیشتر سهامداران خود،خدمات بیشتر و با کیفیت بالاتری در شأن مجموعه شرکت فولاد اکسین خوزستان ارائه نماید.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ فروردين ۱۴۰۳ ساعت ۱۷:۴۷
کد مطلب: 71910
 
مرجع : فولاد اکسین خوزستان