گروه معادن ساير حوزه ها
 
مرگ کارگر جوان یاسوجی در کارخانه فولاد
گروه معادن >ساير حوزه ها - سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد از فوت کارگر جوان یاسوجی در کارخانه فولاد فیروزآباد این شهر خبر داد.
 
به گزارش ماین نیوز، "محمدامین نیکویی نژاد" از یاسوج با تشریح جزئیات فوت این کارگر جوان در کارخانه فولاد فیروزآباد یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد، اظهار داشت: ساعت ۱۱ و هفت دقیقه قبل از ظهر امروز پنجشنبه بیست هفتم اردیبهشت ماه، گزارش آسیب دیدگی جوانی در کارخانه فولاد فیروز آباد یاسوج به مرکز اورژانس مخابره شد.

سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: به محض دریافت گزارش، همکاران به محل وقوع حادثه، اعزام و حاضر شدند و هنگام رسیدن عوامل اورژانس مصدوم فاقد هرگونه علائم حیاتی بود.

نیکویی‌نژاد افزود: با رسیدن همکاران اورژانس بر بالین مصدوم این حادثه، عملیات کمک و احیاء پیشرفته لوله گذاری، ایجاد راه هوایی، عملیات "سی‌پی‌آر" و داروهای مورد نیاز تزریق شد اما متاسفانه بدلیل جراحت شدید به سَرِ مصدوم حادثه دیده عملیات موفقیت آمیز نبود.

وی با تاکید بر اینکه میزان جراحت وارده به مصدوم شدید بود و سبب فوت وی شده است، خاطرنشان کرد: طبق گزارش افراد حاضر در صحنه، این کارگر، سوار بر بیل مکانیکی بود و بعد از آنکه سَرِ خود را از پنجره بیرون آورد، پاکت یا چنگگ با شدت برخورد فراوان به سَرِ وی برخورد و سبب ایجاد ضربه، جراحت شدید و فوت او شده است.
تاریخ انتشار : جمعه ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۹:۱۱
کد مطلب: 72562
 
مرجع : ایلنا