گروه معادن مس
 
مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران تاکید کرد؛
اهتمام ویژه شرکت ملی صنایع مس ایران برای تحقق برنامه تولید یک میلیون تن کاتد
گروه معادن >مس - مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران از اهتمام همه بخش‌های این مجموعه برای تحقق برنامه تولید یک میلیون کاتد مس با ایجاد زیرساخت‌های لازم در حوزه معدن، آب و برق و تجهیزات و ماشین‌آلات خبر داد.
 
به گزارش ماین نیوز، دکتر حسین مدرس خیابانی در جلسه کمیته راهبردی شرکت ملی صنایع مس ایران که با حضور جمعی از صاحب‌نظران حوزه معدن و اساتید دانشگاه برگزار شد، اظهار کرد: برنامه‌ریزی برای تولید سالانه یک میلیون تن کاتد مس یکی از مهمترین اولویت‌های کاری شرکت ملی صنایع مس ایران به شمار می‌رود و همه بخش‌ها برای تحقق این مهم، تمام تلاش خود را به کار گرفته‌اند.

وی افزود: خوشخبتانه با اقدامات انجام گرفته برای تسریع در اجرای طرح‌های توسعه‌ای، تا پایان سال جاری 2 واحد 143 و 100 هزار تنی کنسانتره و یک واحد 130 هزار تنی مفتول مس تکمیل و به بهره‌برداری می‌رسد که تاثیر بسزایی در میزان تولید و فروش شرکت ملی مس خواهد داشت.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران بر لزوم بهره‌گیری از روش‌های علمی برای ارائه راهکارهای بهنگام و صحیح جهت اصلاح فرآیندها تاکید کرد و گفت: داشتن راهبرد توسعه برای برنامه‌ریزی بلند مدت طرح‌ها و پروژه‌ها و تعریف اولویت‌های کوتاه مدت برای سرعت بخشیدن به پیشرفت فیزیکی طرح‌ها، یک ضرورت غیرقابل انکار به شمار می‌رود که باید مورد توجه قرار گیرد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۸:۴۸
کد مطلب: 72665
 
مرجع : مس پرس