گروه صنایع معدنی فولاد
 
بدهی هنگفت شرکت معدنی و صنعتی آهن و فولاد بافق به شرکت گاز
گروه صنایع معدنی >فولاد - شرکت معدنی و صنعتی آهن و فولاد بافق بدون اخذ مجوز اقدام به استفاده از گاز در واحد احیا خود نموده است.
 
به گزارش ماین نیوز، شرکت معدنی و صنعتی آهن و فولاد بافق با مدیریت ابویی مهریزی بدون اطلاع و اخذ مجوز از شرکت گاز استان یزد اقدام به توسعه شبکه گاز داخلی و راه اندازی واحد احیا خود نموده است!و مصارف گاز در بخش های نورد و آهن اسفنجی خود را تفکیک نکرده و جواز تاسیس آنها را نیز نگرفته است.

علاوه براین فولاد بافق یزد از دی ماه سال ۴۰۱ اقدام به شروع تولید آزمایشی آهن اسفنجی نموده که در این رابطه نیز مجوزهای لازم را از شرکت گاز استان یزد نگرفته است در این خصوص شرکت گاز این استان تاریخ دقیق تولید محصول فوق را از فولاد بافق استعلام کرده که پاسخ مناسبی دریافت نکرده است!

درنهایت شرکت گاز استان یزد نیز با توجه به عدم پرداخت صورتحساب گاز توسط بافق یزد و اعمال تعرفه های جدید قبض گاز برای قسمت احیا کارخانه این شرکت خواستار پداخت بدهی فولاد بافق یزد گردیده است.

تعرفه گاز احیا واحدهای فولادی در سال گذشته ۴۰۰۰ تومان بوده که به نظر می رسد با اصلاح این تعرفه ها بافق یزد بایستی عدد هنگفتی را به شرکت گاز استان یزد بپردازد.تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۲۲:۴۸
کد مطلب: 72768
 
مرجع : نبض بازار