شنبه ۲۳ تير ۱۴۰۳ , 13 Jul 2024
کرباسیان در مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت ملی فولاد ایران اعلام کرد:

2 طرح آهن اسفنجی و یک طرح فولادی امسال افتتاح می شود

تقدیر کرباسیان از اقدامات یزدی زاده
رییس هیات عامل ایمیدرو اظهار کرد: تا کنون 5 طرح آهن اسفنجی از 7 طرح استانی فولاد افتتاح شده و تا پایان سال جاری 2 طرح آهن اسفنجی و یک طرح فولادسازی نیز به بهره برداری می رسد.
2 طرح آهن اسفنجی و یک طرح فولادی امسال افتتاح می شود
به گزارش ماین نیوز، مهدی کرباسیان، رییس هیات عامل ایمیدرو که در مراسم تکریم و معارفه حسن یونسیان، مدیرعامل جدید شرکت ملی فولاد ایران سخن می گفت، ابراز امیدواری کرد که با مدیریت یونسیان روند اجرای این طرح ها به سرعت انجام شود.

وی خاطر نشان کرد: 7 طرح فولادی به عنوان ویترین شرکت ملی فولاد ایران شناخته شده است با این حال این شرکت باید خودش را بازتعریف کند و به7 طرح فولادی محدود نشود.

شرکت ملی فولاد ایران بازوی سیاستگذاری

رییس هیات عامل ایمیدرو در حال خواستار نقش آفرینی بیشتر شرکت ملی فولاد شد و اظهار داشت: این شرکت توانایی دارد که به بازوی سیاستگذاری صنعت فولاد برای وزارت صمت تبدیل شود.

کرباسیان همچنین بر جایگاه فولاد در تجارت و اشتغال تاکید کرد و افزود: تلاش ما بر این است که مسوولیت های کل حوزه فولاد را به شرکت ملی فولاد برگردانیم.

یونسیان نیز در این مراسم گفت: پیشتر که در این شرکت بودم تعامل با بانک ها و تشکیل ستاد زنجیره فولاد انجام شد. وی ادامه داد: شرکت ملی فولاد ایران پتانسیل بالایی در صنعت فولاد دارد و امیدوارم با کمک هیات مدیره و کارکنان بتوانیم روند رشد شرکت را ادامه دهیم.

یزدی زاده در این نشست ضمن تقدیر از هیات مدیره و کارکنان شرکت ملی فولاد یادآور شد: حضور یونسیان در شرکت ملی فولاد ایران با توجه به سابقه مدیریت توسعه سرمایه گذاری در ایمیدرو می تواند در رفع مشکل فاینانس شرکت موثر واقع شود.

تقدیر از یزدی زاده

در این مراسم کرباسیان از منصور یزدی زاده مدیرعامل پیشین شرکت ملی فولاد تقدیر کرد. یزدی زاده که از مدیرا ن با تجربه صنعت فولاد است شهریور سال 96مدیر عامل این شرکت شد. یزدی زاده به تازگی مدیریت عامل شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان را برعهده گرفته است.

حسن یونسیان پیش از این به عنوان عضو غیر موظف هیات مدیره شرکت ملی فولاد ایران منصوب شده بود و پیش تر نیز مدیریت اقتصادی و توسعه سرمایه گذاری ایمیدرو را برعهده داشت.
منبع : ایمیدرو
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی