پنجشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳ , 25 Jul 2024
نخستین جلسه شورای معاونین و مدیران در سال مالی جدید با حضور مدیر عامل و کلیه معاونین و مدیران واحد‌های تابعه در ساعت 7:45 دقیقه صبح دوشنبه 29 دی‌ماه 1399 با حضور در مزار مطهر و منور شهدای گرانقدر دفاع مقدس و شهدای مدافعین حرم آغاز و سپس با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در سالن گلزار شهدای بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار گردید.
تجدید بیعت مدیران ستاد و صف گروه معادن کوثر با آرمان‌های شهدای عزیز در اولین گردهمایی در سال مالی 1400-1399
به گزارش ماین نیوز به نقل از روابط عمومی گروه معادن کوثر، مهدی آل‌ابراهیم مدیرعامل گروه ضمن عرض تسلیت ایام شهادت حضرت صدیقه طاهره خانم فاطمه زهرا(س) و یاد شهدای عزیز به خصوص سید الشهدای محور مقاومت شهید حاج قاسم سلیمانی با تاکید بر این نکته که این شهدای بزرگوار از همه چیز خود گذشته و امروز ما عزت، استقلال، امنیت، حفظ نوامیس و ... را از این شهدای بزرگ داریم این سوال را مطرح کردند که ما در مقابل این همه ایثار و از خود گذشتگی چه کرده‌ایم.

وی ادامه داد که دیروز جنگ تحمیلی و هشت سال دفاع مقدس را داشتیم و امروز جنگ اقتصادی و قطعا می‌بایست با تاسی به سیره شهیدان در این جنگ نیز پیروز شویم. فلذا اولین گردهمایی سال مالی جدید را خدمت شهدای عزیز رسیدیم که ضمن تجدید بیعت با این عزیزان، با انگیزه مضاعف سال مالی جدید را آغاز نمائیم و همان‌طور که در سال قبل به لطف خداوند متعال و استعانت معصومین(ع) و شهدای عزیز افزایش 200 درصدی سود را نسبت به گذشته تجربه کردیم، انشاءا... در سال مالی جدید این روند ادامه پیدا کند.

سپس وی با عنایت به افق‌های مدنظر جناب آقای مهندس اسکندری ریاست محترم سازمان اقتصادی کوثر، وظایف و مسئولیت‌های کلیه واحدهای ستاد و صف را مشخص نمود.

در ساعت پایانی این همایش مدیران از بیانات حجت‌الاسلام و المسلمین حاج آقای اسکندری در خصوص نکات اخلاقی بهره‌مند و همایش با نماز جماعت ظهر و عصر به امامت ایشان با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی خاتمه یافت.ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی