پنجشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳ , 25 Jul 2024
به مناسبت دهه فجر و چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در راستای معدنکاری سبز در بخشی از معدن دربچاه شهرستان خرم‌آباد این گروه، کاشت 250 اصله نهال بومی منطقه انجام گردید.
معدنکاری سبز تکلیف اصلی معدن‌داران
به گزارش ماین نیوز به نقل از روابط عمومی گروه سرمایه گذاری معادن کوثر، روز گذشته با حضور حجت الاسلام و المسلمین حافظی امام جمعه محترم شهرستان خرم آباد، مهندس ترابی‌نژاد فرماندار محترم شهرستان،سرهنگ علیزاده فرمانده محترم سپاه و جمعی از دوستداران محیط زیست این اقدام خداپسندانه صورت پذیرفت.

حجت الاسلام حافظی ضمن گرامیداشت دهه فجر افزودند کاشت نهال صدقه جاریه است و از انجام اینگونه برنامه‌ها استقبال و حمایت کرده و اذعان داشتند با عنایت به تخریبات گسترده ناشی از فعالیت معادن لازم است این قبیل کارها در جهت بازسازی قسمت‌های تخریب شده بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

در ادامه مهندس ترابی‌نژاد بر ضرورت حفظ محیط زیست و منابع طبیعی تاکید کردند و افزودند این برنامه‌ها باید در فرهنگ مردم و بین ادارات و دستگاه‌های دولتی و خصوصی نهادینه شود.

در پایان مهندس عباسی مدیر معدن گوهره خرم‌آباد ضمن تشکر و قدردانی از تشریف فرمایی و حسن نظر مسئولین محترم نسبت به این امر ارزشی، خاطرنشان کردند کاشت نهال تعامل سازنده انسان و زمین است.

در ادامه بیان داشتند که گروه معادن کوثر نه تنها در معدن گوهره این استان بلکه در معادن دیگر خود در سایر استان‌های کشور تمام تلاش خود را به کار گرفته تا کمترین آسیب به بافت طبیعت و زمین‌های اطراف کارگاه‌های معدنی وارد شود.

در خاتمه ابراز امیدواری کردند که انشاا... به لطف خداوند متعال بیش از پیش شاهد اینگونه فعالیت‌های خداپسندانه در تمامی زمینه ها باشیم.ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی