سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳ , 23 Jul 2024
مدیرعامل شرکت مجتمع فولاد خراسان طی حکمی معاون خرید جدید این شرکت را منصوب کرد.
انتصاب معاون جدید «خرید» فولاد خراسان
به گزارش ماین نیوز، دکتر غفوری، در حکمی «یونس مروی»، مدیر کنونی حوزه مدیریت را به عنوان معاون خرید شرکت مجتمع فولاد خراسان‏ منصوب کرد.

در متن حکم انتصاب معاون خریده آمده است:

«نظر به تعهد و تجارب ارزشمند به موجب این حکم به سمت «معاون خرید» منصوب می‌شوید تا با بهره گیری از ظرفیت‌های موجود، همفکری، مشارکت و با هماهنگی و همکاری سایر ارکان شرکت، زمینه تحقق چشم انداز فولاد خراسان را فراهم آورید».

غفوری برنامه ریزی و سازماندهی کلان فرآیند تامین در راستای تحقق اهداف استراتژیک شرکت، برنامه ریزی و ساماندهی اقلام استراتژیک، گلو گاهی، اهرمی و روتین و ارزیابی و تحلیل دوره‌ای آن را از وظایف معاون جدید خرید عنوان کرده و حفظ تامین کنندگان فعلی و جذب تامین کنندگان بالقوه، برنامه ریزی و سازماندهی خرید‌ها بر بستر‌های الکترونیکی با هدف شفاف سازی و ایجاد فضای برابر برای کلیه تامین کنند گان را از دیگر وظایف این حوزه حساس و کلیدی عنوان نمود.

تسریع در انعقاد و ابلاغ قرارداد‌های برنامه ریزی، سازماندهی و نظارت در پرداخت به موقع مطالبات، افزایش رضایت تامین‌کنندگان، بهینه سازی سیستم مکانیزه برنامه‌ریزی خرید، مدیریت کالا و خرید اقلام درخواستی و حذف گام‌های فاقد ارزش افزوده با هدف شفاف سازی و ایجاد فضای برابر برای تامین کنند گان در تسریع در تامین به موقع کالا از دیگر انتظارات مدیریت عالی شرکت از معاون جدید خرید عنوان شده است.

مهندس یونس مروی، با بیش از دو دهه سابقه خدمت در مجتمع فولاد خراسان، فارغ التحصیل دانشگاه صنعتی اصفهان است و سمت‌هایی همچون مدیریت مهندسی صنایع و فناوری اطلاعات و مدیریت حوزه مدیرعامل را در پیشینه کاری خود دارد۔
منبع : می‌متالز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی