شنبه ۲۳ تير ۱۴۰۳ , 13 Jul 2024
۱۷ شرکت با خرید اسناد مناقصه مرحله توسعه طلای زرشوران و ارسال مدارک خود، رقابت برای اجرای یکی از بزرگ‌ترین پروژه‌های توسعه طلا را آغاز کردند.
رقابت ۱۷ شرکت برای اجرای مرحله توسعه زرشوران
به گزارش ماین نیوز، این تعداد شرکت با ارسال ۲۱ بسته، متقاضی شرکت در مناقصه اجرای فاز توسعه کارخانه طلای زرشوران هستند. هدف از این مناقصه ساخت کارخانه فراوری با ظرفیت تولید سالانه ۶۰۰ هزار تن کانسنگ خرد شده اولیه به منظور تولید شمش طلااست.
 
کارخانه طلای زرشوران در مرحله یک با ظرفیت تولید سالانه سه تن طلا، آبان ماه سال ۱۳۹۳ افتتاح شد و به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده شمش طلا در ایران، فعالیت خود را آغاز کرد.
 
با اجرای فاز توسعه کارخانه طلای زرشوران که مناقصه آن برگزار و ۱۷ متقاضی برای اجرای آن مدارک ارسال کرده اند، قرار است ۲ تن طلا به ظرفیت تولید این ماده با ارزش، افزوده شود.
 
شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران وابسته به سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران شهریور ماه گذشته برای اجرای طرح توسعه طلای زرشوران پیمانکاران واجد شرایط را دعوت به همکاری کرد که با استقبال خوب شرکت‌های ایرانی همراه شد.
 
صلاحیت شرکت‌های متقاضی در چارچوب قانون برگزاری مناقصه‌ها بررسی خواهد شد. شرکت مذکور درنظر دارد برای اجرای طرح توسعه طلای زرشوران به صورت طراحی، تامین تجهیزات و عملیات اجرایی (EPC) نسبت به ارزیابی کیفی پیمانکاران و شرکت‌های دارای توان مهندسی، اجرایی و مالی اقدام کند.
 
 زمان اجرای فاز توسعه کارخانه طلای زرشوران ۲۴ ماه شمسی در نظر گرفته شده است.
منبع : خبرگزاری صدا و سیما
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی