شنبه ۲۳ تير ۱۴۰۳ , 13 Jul 2024
نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی بازرگانی متالورژی از فردا ۲۲ خرداد لغایت ۲۶ خرداد با حضور ۵۶ کشور جهان در شهر دوسلدورف آلمان برگزار می‌شود.
نمایشگاه متالورژی دوسلدورف از فردا آغاز به کار می‌کند
به گزارش ماین نیوز، نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی بازرگانی متالورژی ۱۲تا ۱۶ ژوئن در شهر دوسلدورف آلمان برگزار می‌شود. در این نمایشگاه و کنفرانس که کارشناسان تراز اول، فعالین و سیاست‌گذاران این عرصه حضور دارند و با یکدیگر در مورد موضوعات روز این صنایع به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت.

همچنین در نمایشگاه دوسلدورف، شرکت‌های فعال در زمینه ساخت کارخانه و تجهیزات فرآوری، تجهیزات آهن‌سازی، تجهیزات فولادسازی، تجهیزات برای تولید فلزات غیر آهنی، تجهیزات ریخته‌گری و تصفیه فولاد مذاب، کارخانه و تجهیزات ریخته‌گری و خالص‌سازی فلز غیرآهنی، کارخانه و تجهیزات برای شکل دادن به فولاد، کارخانه و تجهیزات برای شکل دادن به فلزات غیر آهنی، سیستم‌های حفاظت از محیط زیست و دفع گاز، مهندسی برق و فناوری کنترل فرآیند، فناوری اندازه‌گیری و آزمایش، پردازش اطلاعات، تجهیزات متفرقه برای کارخانه‌های متالورژی و کارخانه های نورد، کارخانه های فولاد، محصولات فولادی، فلزات غیر آهنی، محصولات غیر آهنی، مشاوره، برنامه‌ریزی، خدمات، نشریات فنی، مجلات فنی، انجمن ها حضور خواهند یافت.

شایان ذکر است بسیاری از نشان‌های تجاری فعال در صنعت فولاد نیز در این نمایشگاه حضوری فعال دارند.

شرکت‌های آلیاژ گستر هامون، صنایع فروآلیاژ ایران، شرکت فروسلیس ایران و شرکت فرانسوز یزد از ایران نیز در این نمایشگاه با برپایی غرفه، حضوری فعال دارند.

این نمایشگاه و همایش با حضور ۲۱۰۰ غرفه از ۵۶ کشور دنیا از فردا کار خود را آغاز خواهد کرد.

 نمایشگاه گیفا،متـک، ترم پراسس و نیوکسـت از بزرگ‌ترین نمایشگاه‌های صنعت جهان در رابطه با انواع فلزات، ریخته‌گری، متالورژی، فولاد، تجهیزات و تکنولوژی نوین دستگاه‌های تخصصی فلزات و ده‌ها موضوع مرتبط دیگر همراه با کنفرانس‌ها و سمینارهای مرتبط هستند که هر ۴ سال یک بار در شهر دوسلدورف آلمان برگزار می‌شوند.
منبع : ایراسین
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی