چهارشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۳ , 24 Jul 2024
شرکت توسعه معادن طلای کردستان و شرکت اکتشاف و حفاری صدر تامین، عصر روز چهارشنبه ۲۴ خرداد ماه 1402 با هدف اجرای عملیات حفاری اکتشافی حین استخراج در معدن طلای قُلقُله سقز، دو قرارداد حفاری امضا کردند.
شرکت توسعه معادن طلای کردستان و شرکت اکتشاف و حفاری صدر تامین، دو قرارداد همکاری امضاء کردند
به گزارش ماین نیوز، تاصیکو؛ شرکت اکتشاف و حفاری صدر تامین بر اساس قرارداد امضا شده با شرکت توسعه معادن طلای کردستان، وظیفه حفاری پودری (RC) به میزان ۵۰۰۰ متر را در مدت ۶ ماه در معدن طلای قُلقُله سقز بر عهده خواهد داشت.

افزون بر این و بر اساس قرارداد دوم، حفاری صدر تامین باید برای ۵۰۰۰ متر حفاری به روش مغزه‌گیری در معدن طلای قُلقُله در مدت ۶ ماه نیز خدمات ارائه دهد.

مقداد مجدی، مدیر عامل شرکت توسعه معادن طلای کردستان در آیین امضای قرارداد همکاری با شرکت اکتشاف و حفاری صدر تامین که در ساختمان تاصیکو برگزار گردید، گفت: مطابق با برنامه‌ریزی‌های انجام شده، در راستای تکمیل اطلاعات ذخیره ای در زون‌های چهارگانه معدن طلای قُلقُله که تامین کننده خوراک کارخانه ۵۰۰ هزار تنی استحصال طلای سقز می‌باشد و نیز با هدف شناسایی ذخایر جدید در این محدوده معدنی، بنا داریم در فاز اول عملیات اکتشاف حین استخراج، با توجه به محدودیت‌های آب و هوایی در منطقه کردستان، تا پایان آذر ماه سال جاری، در مجموع ۱۰ هزار متر حفاری حین استخراج (۵۰۰۰ متر بصورت پودری (RC) و ۵۰۰۰ متر حفاری مغزه‌گیری) اجرا کنیم. در فاز دوم که در ادامه قراردادهای فعلی خواهد بود، ۱۰ هزار متر حفاری دیگر از ابتدای سال آتی (به محض رفع محدودیت‌های آب و هوایی در منطقه) صورت خواهد گرفت.

مهدی عابدینی، مدیر عامل شرکت اکتشاف و حفاری صدر تامین نیز در آیین امضای این دو قرارداد همکاری گفت: شرکت اکتشاف و حفاری صدر تامین از بدنه شرکت سرمایه‌گذاری صدر تامین و هم گروه با شرکت توسعه معادن طلای کردستان است و به دلیل بالا بودن سطح دانش و مهارت تیم حفاری و برخورداری از دستگاه‌های حفاری پیشرفته و به‌روز، مایه آرامش خاطر کارفرما خواهد بود.

وی اظهار امیدواری کرد که همکاری با شرکت توسعه معادن طلای کردستان منجر به شناسایی و افزایش میزان ذخیره قطعی محدوده‌های معدنی شرکت طلای کردستان و گسترش دامنه همکاری‌های مشترک شود.
منبع : شرکت سرمایه گذاری صدرتامین
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی