شنبه ۲۳ تير ۱۴۰۳ , 13 Jul 2024
جلسه تحلیل آخرین وضعیت پیشرفت پروژه احداث کارخانه استحصال طلای سقز با حضور امیر حسین نادری مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صدر تامین، مقداد مجدی مدیر عامل شرکت توسعه معادن طلای کردستان، عزیز محمدی مدیرعامل شرکت بین المللی مهندسی ایران (ایریتک) و مدیران ارشد مجموعه‌ها برگزار شد.
جلسه تحلیل آخرین وضعیت پیشرفت پروژه احداث کارخانه استحصال طلای سقز برگزار شد
به گزارش ماین نیوز، نادری در این جلسه پس از بررسی و ارزیابی میزان پیشرفت پروژه بر لزوم تسریع در پیشبرد کار، خرید تجهیزات و ارتقای کیفیت عملکرد تاکید کرد.

عزیز محمدی با ارائه توضیحاتی درخصوص اقدامات انجام شده گفت: با مدیریت زمان تلاش می‌کنیم با کوتاه کردن زمان برگزاری مناقصات تاخیر ایجاد شده را جبران نماییم.

مجدی مدیر عامل شرکت توسعه معادن طلای کردستان نیز با بیان اینکه محدودیت‌های آب و هوایی در منطقه کردستان، دوره زمانی مفید در اجرائیات میدانی پروژه را بسیار محدود خواهد کرد؛ افزود: امیدواریم شرکت ایریتک با در نظر گرفتن تمام جوانب کار، از تمام ظرفیت‌های قراردادی استفاده کرده و با جایگزین کردن راهکارهای جدید در چهارچوب قرارداد فی‌مابین، از ظرفیت‌های قانونی خود جهت جبران تأخیرات موجود بهره ببرد.

پروژه احداث کارخانه استحصال طلای سقز، به پیمانکاری شرکت بین المللی مهندسی ایران (ایریتک) با سرمایه گذاری بیش از ۱۲۵۰ میلیارد تومانی تاصیکو در جریان بوده و در بخش دیگر پروژه‌های این شرکت، بالغ بر ۳۰۰ میلیارد تومان در سال جاری در زمینه اکتشاف و استخراج معدن سرمایه‌گذاری خواهد شد. میزان پیشرفت تجمعی پروژه‌های شرکت طلای کردستان در بخش‌های معدن (شامل استخراج و اکتشاف) و کارخانه حدود ۱۴ درصد می باشد. این شرکت برای 350 نفر در منطقه اشتغال مستقیم ایجاد خواهد کرد.
منبع : شرکت سرمایه گذاری صدرتامین
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی