پنجشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳ , 25 Jul 2024
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: برنده مزایده مدیریت برداشت و فروش پسماندهای شهرک تخصصی روی زنجان مشخص شد.
برنده مزایده مدیریت پسماندهای شهرک تخصصی روی زنجان مشخص شد
به گزارش ماین نیوز، مجید گلشنی ظهر امروز (۲۵ مردادماه) در آخرین جلسه مزایده پس از تائید پاکات «ب» و بازگشایی پاکات «ج» با اشاره به مشخص شدن برنده مزایده مدیریت برداشت و فروش پسماندهای شهرک تخصصی روی زنجان، اظهار کرد: اسناد مزایده مدیریت برداشت و فروش پسماندهای شهرک تخصصی روی زنجان در ۲۲ اسفند سال ۱۴۰۱ بارگذاری شد و در طول این مدت به منظور ایجاد فرصت مناسب و یکسان برای همه متقاضیان جهت شرکت، این مزایده در چند مرحله تمدید شد.

وی افزود: پس از برگزاری جلسات متعدد کمیته فنی، بررسی اسناد ارائه شده و بازگشایی پاکات «الف» و «ب» در این جلسه پاکات «ب» تائید و با بازگشایی پاکات «ج»، شرکت بهارستان کیش با احراز کلیه شرایط، به عنوان برنده این مزایده انتخاب شد.

این مسئول با بیان اینکه این پروژه بزرگ در کشور به عنوان تجاری‌سازی پژوهشی مطرح است، عنوان کرد: پس از انجام طرح‌های مختلف پژوهشی توسط اساتید علمی دانشگاه‌ها، عملیات تجاری‌سازی این پژوهش هم اکنون در حال اجرا است.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان زنجان تصریح کرد: هم اکنون پس از تعیین برنده مزایده، انتظار داریم عملیات برداشت پسماند با سرعت آغاز شده و تا زمان فرارسیدن فصل سرما، بخشی از تعهدات صورت گرفته محقق شود.

وی یادآور شد: عملیات ثبت در سامانه فروش، تهیه طرح زیست‌محیطی و احداث آزمایشگاه و باسکول از جمله مواردی است که باید در اسرع وقت صورت پذیرد.
منبع : خبرگزاری ايسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی