يکشنبه ۳۱ تير ۱۴۰۳ , 21 Jul 2024
رئیس سازمان صمت آذربایجان شرقی خبرداد؛

ضرورت ساماندهی وضعیت محدوده معدن طلای اندریان

رئیس سازمان صمت آذربایجان شرقی بر ضرورت ساماندهی وضعیت محدوده معدن طلای اندریان تاکید کرد.
ضرورت ساماندهی وضعیت محدوده معدن طلای اندریان
به گزارش ماین نیوز، محمدجعفر عظمائی صبح شنبه در حاشیه بازدید از محدوده معدن طلای اندریان افزود: بر اساس شواهد حجم برداشت‌های غیرمجاز در حال افزایش است و ادامه این روند منافع عمومی را به خطر می‌اندازد.

وی با اشاره به ضرورت ساماندهی وضعیت محدوده معدن طلای اندریان گفت: تنها راه برون رفت از چالش حفاری‌های غیرمجاز در محدوده معدن طلای اندریان اراده جدی شرکت بهره بردار در تأمین امنیت لازم با همکاری نیروی انتظامی است.

وی با تاکید بر این که تأمین امنیت و ایمنی لازم در محدوده معدنی بر عهده شرکت بهره‌بردار است؛ ادامه داد: تکلیف حفاری‌های غیرمجاز باید سریع مشخص شود که این موضوع مستلزم همکاری جدی شرکت بهره‌بردار با نیروی انتظامی است.

عظمائی با بیان این که حفاری‌های غیرمجاز در محدوده این معدن یکی از دغدغه‌های مسئولان استانی است، افزود: در گذشته کارهای مقطعی خوبی منجر به کاهش حفاری‌های غیرمجاز شد که در حال حاضر ادامه این اقدامات لازم و ضروری است.

مدیر کل صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی به موضوع طرح سلب صلاحیت شرکت بهره‌بردار اشاره کرد و گفت: در حال حاضر به منظور ساماندهی وضعیت این معدن راهکارهای دیگری نیز وجود دارد که باید با همکاری دستگاه‌های متولی اقدامات لازم در این خصوص انجام شود.
منبع : خبرگزاری مهر
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی