سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳ , 23 Jul 2024
مدیرعامل شرکت فولادمبارکه گفت: توسعه متوازن در تولید در 2 بخش زنجیره ارزش و تمرکززدایی و حرکت به سمت مناطق کم برخوردار در دستور کار فولاد مبارکه است.
توسعه متوازن درتولید در دستورکار فولاد مبارکه است
به گزارش ماین نیوز، محمدیاسر طیب‌نیا مدیرعامل شرکت فولادمبارکه پیش از ظهر پنجشنبه در حاشیه آئین افتتاح و بهره‌برداری از خط نورد سرد شرکت نورد فولاد زرین شهرکرد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: رویکرد ما در شرکت فولاد مبارکه، گروه فولاد مبارکه و زیرمجموعه‌ها توسعه کمی و کیفی و متوازن بوده و هست، توسعه کمی و کیفی در سال‌های گذشته به نوعی محقق شده و در این دوره توازن در تولید را دنبال می‌کنیم.

وی افزود: بخش اول، توازن در زنجیره است، در این بخش علی‌رغم توسعه‌های خوب و تبدیل شدن به قدرت فولادی و کسب رتبه دهم تولید دنیا، در بالادست و پایین دست خلاء داریم، با وجود ظرفیت‌های بالا، تنها از 65 درصد آنها بهره‌برداری ‌شده و مابقی بهره‌برداری نمی‌شود.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه ابراز کرد: در این حوزه سرمایه‌گذاری‌های خوبی صورت گرفته که یکی از آنها خط نورد سرد شرکت نورد فولاد زرین شهرکرد است که خوراک کارخانه تاراز را پوشش می‌دهد.

وی با بیان اینکه بخش دوم توازن در تولید، تمرکززدایی و حرکت به سمت مناطق کم برخوردار است، گفت: ما توسعه‌هایمان را با لحاظ ظرفیت‌های جغرافیایی، منطقه‌ای، آمایش سرزمینی و ظرفیت نیروی انسانی در دستور کار قرار می‌دهیم و از این رو در استان چهارمحال و بختیاری با درنظر گرفتن این شاخص‌ها بهره برداری از پروژه‌ها را دنبال کرده‌ایم.
منبع : ایراسین
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی