پنجشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳ , 25 Jul 2024
مدیرکل برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات این سازمان گفت: سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، پنج خدمت شناسه‌دار و رسمی خود را که از سامان امور اداری و استخدامی کشور مجوز گرفته، در شبکه ملی خدمات هوشمند دولت بارگذاری کرده و متقاضیان می‌توانند این پنج خدمت را دریافت کنند.
اتصال سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور به درگاه ملی خدمات دولت هوشمند
به گزارش ماین نیوز، رضا جدیدی با بیان این‌که همه این خدمات به صورت ۱۰۰ درصد به درگاه ملی خدمات دولت هوشمند متصل است، تصریح کرد: پنج خدمت سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور شامل خدمات زمین‌شناسی و پایش مخاطرات طبیعی از جمله فرونشست زمین، زمین‌لرزه، گرد و غبار، لغزش‌زمین، خدمات اکتشاف ذخایر معدنی، خدمات آزمایشگاه برای تجزیه و تحلیل نمونه‌های زمین‌شناسی و اکتشافی، تحلیل و انتشار داده‌های زمین‌شناسی و اکتشافی به مردم و کسب و کار‌ها و بازدید از موزه علوم زمین در پنجره ملی خدمات دولت هوشمند باید به صورت الکترونیکی به مردم، دانشجویان و کسب و کار‌ها ارائه شود.

کارشناس فناوری اطلاعات سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور نیز گفت: در گذشته دانشجویان، کسب و کار‌ها و شرکت‌ها که به نقشه‌های زمین‌شناسی نیاز داشتند باید حضوری برای خرید اقدام می‌کردند.

خانم هانیه محرمی؛ با بیان این‌که با الکترونیکی شدن خدمات سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور در وقت و هزینه صرفه‌جویی شده، افزود: با الکترونیکی شدن خدمات این سازمان همه خدمات به صورت برخط قابل ارائه است.

شایان ذکر است؛ بر اساس قانون بودجه سال ۱۴۰۲، همه دستگاه‌های اجرایی ‌بایستی تا پایان آبان امسال، همه خدمات خود را به صورت ۱۰۰ درصد از طریق پنجره ملی خدمات دولت هوشمند ارائه کنند، که سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور بر اساس اظهارات جواد موحد معاون دولت الکترونیک سازمان فناوری اطلاعات تاکنون ۸۰ درصد به پنجره واحد خدمات دولت هوشمند متصل شده است.
منبع : روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی