يکشنبه ۳۱ تير ۱۴۰۳ , 21 Jul 2024
مقدار فروش محصولات "کچاد" نسبت به سال گذشته ۴۴ درصد افزایش پیدا کرد؛

سهم عمده بازار داخل کشور در فروش محصولات "کچاد"

بیشترین مقدار فروش "کچاد" در ۱۰ ماه گذشته متعلق به بازار داخل کشور با ۱۴ میلیون و ۶۹۱ هزارتن بود که ۹۸ درصد از فروش را به خود اختصاص داد.
سهم عمده بازار داخل کشور در فروش محصولات "کچاد"
به گزارش ماین نیوز، شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در دی ماه سال جاری مقدار فروش ماهانه محصولات خود در این دوره را برابر با یک‌میلیون و ۴۱۵ هزارتن اعلام کرد که از فروش این مقدار به درآمد ماهانه ۴ هزار و ۵۹۲ میلیارد تومانی رسید، "کچاد" از ابتدای سال مالی تا پایان دی ماه نیز مقدار فروش تجمیعی خود را ۱۴ میلیون و ۸۷۳ هزارتن در سامانه کدال به ثبت رساند و همچنین از این مقدار فروش در ۱۰ ماه گذشته به درآمد تجمیعی ۴۶ هزار و ۴۲۹ میلیارد تومانی دست‌یافت.


"کچاد" از ابتدای سال مالی تاکنون از فروش محصولات در بازار داخلی و صادراتی کسب درآمد کرده است، بیشترین مقدار فروش در ۱۰ ماه گذشته متعلق به بازار داخل کشور با ۱۴ میلیون و ۶۹۱ هزارتن بود که ۹۸ درصد از فروش ماهانه را به خود اختصاص داد و مابقی مقدار فروش به بازار صادراتی تعلق گرفت و لازم به ذکر است که در دی ماه سال جاری محصولات خود را تنها در بازار داخل کشور به فروش رساند.

مقدار فروش محصولات معدنی و صنعتی چادرملو

مقدار فروش محصولات "کچاد" در ۱۰ ماه سپری‌‎شده از سال مالی نسبت به دوره مشابه سال گذشته ۴۴ درصد افزایش پیدا کرد، همان‌طور که در نمودار فوق ملاحظه می‌کنید روند این شرکت معدنی نسبت به ۲ ماه گذشته که روند نزولی به دنبال می‌کرد، با افزایش همراه بوده است.

"کچاد" در ۳ ماه نخست سال جاری (منتهی به خردادماه) روند صعودی را به همراه داشت و ۴ میلیون و ۳۷۷ هزارتن از محصولات خود را به فروش رساند، در ۳ ماه دوم (منتهی به شهریورماه) ۴ میلیون و ۵۸۵ هزارتن و در ۳ ماه سوم (منتهی به آذرماه) نیز توانست ۴ میلیون و ۴۹۴ هزارتن از محصولات خود را به فروش برساند.


بیشترین مقدار فروش محصولات این شرکت معدنی در اختیار «کنسانتره آهن (خشک)» با ۵۳۵ هزارتن بود که نرخ فروش این محصول ۳ میلیون و ۸۶۲ هزارتومان اعلام شد. مقدار فروش این محصول نسبت به ماه گذشته ۳۹ درصد افزایش را به همراه داشت، "کچاد" در این دوره از فروش کنسانتره آهن (خشک) به درآمد ۲ هزار و ۶۶ میلیارد تومانی رسید.

"کچاد" در بازار خارج از کشور تنها محصولی که به فروش رساند مربوط به فولاد بود، از ابتدای سال مالی تاکنون نزدیک به ۸۸ هزارتن از محصول فولاد را در این بازار به فروش رساند.
منبع : بورس نیوز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی