پنجشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳ , 25 Jul 2024
در پی امدادرسانی به سانحه سقوط بالگرد رئیس‌جمهور صورت گرفت؛

قدردانی مدیرعامل شرکت ملی مس از مدیر و همکاران مجتمع مس سونگون ورزقان

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران با صدور پیامی از تلاش مدیر و همکاران مجتمع مس سونگون برای امدادرسانی در پی وقوع سانحه سقوط بالگرد حامل رئیس جمهور شهید و هیات همراه در منطقه ورزقان استان آذربایجان شرقی قدردانی کرد.
قدردانی مدیرعامل شرکت ملی مس از مدیر و همکاران مجتمع مس سونگون ورزقان
به گزارش ماین نیوز، دکتر حسین مدرس خیابانی به دنبال تلاش‌های ارزنده محمد جعفر عظمایی مدیر مجتمع مس سونگون و همکاران این مجموعه برای امدادرسانی به سانحه سقوط بالگرد حامل رئیس جمهور شهید و هیأت همراه ایشان در منطقه ورزقان که با پیوستن به نیروهای امداد و کمک رسانی برای یافتن محل وقوع سانحه، از هیچ کوششی دریغ نکردند، با صدور پیامی قدردانی کرد.

در بخشی از پیام مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران آمده است:

«شهادت مجاهدانه خادم الرضا (ع) و عزیز ملت شریف ایران اسلامی، حضرت آیت ا... دکتر سید ابراهیم رئیسی و دیگر همراهان ایشان، رخدادی بسیار تلخ و جانسوز بود که مردم شهیدپرور کشورمان با حضور پرشور در مراسم تشییع پیکرهای مطهرشان، آن را به نماد انسجام و همبستگی ملی در مسیر پاسداشت جهاد خالصانه خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی تبدیل کردند.

تلاش‌های خالصانه آن جناب و سایر همکاران محترم در سانحه ناگوار و تاسف بار اخیر، که نشان‌دهنده تعهد و دلسوزی به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم شریف ایران اسلامی است، قابل تحسین بوده و بدون شک نزد خداوند متعال اجر و پاداشی جاودانه خواهد داشت. امید است بتوانیم با تأسی به روحیه خستگی ناپذیر رئیس جمهور شهید، همواره در مسیر پر افتخار خدمت به کشورمان گام برداریم.

توفیق روزافزون جنابعالی و تمامی خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی را در ظلّ توجهـات حضـرت ولـی عصـر(عج) از خداونـد متعـال مسئـلت می‌نمـایم.»
منبع : مس پرس
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی