پنجشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳ , 25 Jul 2024
مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران از اهتمام همه بخش‌های این مجموعه برای تحقق برنامه تولید یک میلیون کاتد مس با ایجاد زیرساخت‌های لازم در حوزه معدن، آب و برق و تجهیزات و ماشین‌آلات خبر داد.
اهتمام ویژه شرکت ملی صنایع مس ایران برای تحقق برنامه تولید یک میلیون تن کاتد
به گزارش ماین نیوز، دکتر حسین مدرس خیابانی در جلسه کمیته راهبردی شرکت ملی صنایع مس ایران که با حضور جمعی از صاحب‌نظران حوزه معدن و اساتید دانشگاه برگزار شد، اظهار کرد: برنامه‌ریزی برای تولید سالانه یک میلیون تن کاتد مس یکی از مهمترین اولویت‌های کاری شرکت ملی صنایع مس ایران به شمار می‌رود و همه بخش‌ها برای تحقق این مهم، تمام تلاش خود را به کار گرفته‌اند.

وی افزود: خوشخبتانه با اقدامات انجام گرفته برای تسریع در اجرای طرح‌های توسعه‌ای، تا پایان سال جاری 2 واحد 143 و 100 هزار تنی کنسانتره و یک واحد 130 هزار تنی مفتول مس تکمیل و به بهره‌برداری می‌رسد که تاثیر بسزایی در میزان تولید و فروش شرکت ملی مس خواهد داشت.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران بر لزوم بهره‌گیری از روش‌های علمی برای ارائه راهکارهای بهنگام و صحیح جهت اصلاح فرآیندها تاکید کرد و گفت: داشتن راهبرد توسعه برای برنامه‌ریزی بلند مدت طرح‌ها و پروژه‌ها و تعریف اولویت‌های کوتاه مدت برای سرعت بخشیدن به پیشرفت فیزیکی طرح‌ها، یک ضرورت غیرقابل انکار به شمار می‌رود که باید مورد توجه قرار گیرد.
منبع : مس پرس
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی