پنجشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳ , 25 Jul 2024
مقدار فروش "کگهر" ۱۰ درصد افزایش یافت؛

فروش ۹۹۲ هزارتنی کگهر از فروش محصولات

سنگ‌آهن گهرزمین به روند صعودی مقدار فروش بازگشت
سنگ‌آهن گهرزمین در اردیبهشت ماه ۳,۳۳۸ هزارتن محصول را به تولید رساند.
فروش ۹۹۲ هزارتنی کگهر از فروش محصولات
به گزارش ماین نیوز، شرکت سنگ‌آهن گهرزمین در اردیبهشت ماه سال جاری میزان درآمدی که از فروش محصولات تولیدی در سامانه کدال شناسایی کرد برابر با مبلغ ۳ هزار و ۳۴۲ میلیارد تومان بود. این شرکت معدنی از ابتدای سال مالی که منتهی به آذرماه ۱۴۰۳ است مجموع درآمد تجمیعی خود را در این دوره ۲۰ هزار میلیارد تومان به ثبت رساند.


"کگهر" در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به اردیبهشت ماه سال جاری مجموع مقدار فروش محصولات را برابر با ۹۹۲ هزارتن اعلام کرد، "کگهر" محصولاتی که در این دوره به مشتریان فروخت مربوط به بازار داخلی و صادراتی بود.

محصولاتی که "کگهر" در اردیبهشت ماه موفق به فروش آن‌ها شد شامل کنسانتره سنگ آهن، گندله، سنگ آهن دانه بندی شده و کلوخه سنگ آهن، کنسانتره بورس کالا و گندله بورس کالا در بازار داخلی و گندله صادراتی بود که به فروش رسید. محصول "کلوخه سنگ‌آهن" با ۳۸۹ هزارتن بیشترین مقدار فروش را در این دوره به خود اختصاص داد و پس‌ازآن نیز گندله فروش رفته در بورس کالا عمده‌ترین مقدار فروش را با ۲۱۱ هزارتن به نام خود زد.

روند مقدار فروش ماهانه "کگهر"

سنگ‌آهن گهرزمین در اردیبهشت ماه از فروش ۹۹۲ هزارتنی محصولات تولیدی خود به درآمد ۳ هزار و ۳۴۲ میلیارد تومانی دست‌یافت، مقدار فروش ماهانه این شرکت معدنی در ماه گذشته برابر با ۹۰۵ هزارتن به ثبت رسید که اکنون شاهد رشد ۱۰ درصدی مقدار فروش ماهانه این شرکت معدنی بوده‌ایم.


سنگ‌آهن گهرزمین در اردیبهشت ماه ۳,۳۳۸ هزارتن محصول را به تولید رساند و همان‌طور که در نمودار فوق قابل ملاحظه است بیشترین میزان تولید متعلق به کلوخه سنگ‌آهن با یک هزار و ۱۲۱ هزارتن به ثبت رسید.
منبع : بورس نیوز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی