پنجشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳ , 25 Jul 2024
فروش صادراتی تجمیعی کگل با افزایش ۵۱ درصدی همراه بود؛

حضور فعال‌تر "کگل" در بازار خارج از کشور

مقدار فروش تجمیعی محصولات "کگل" در بازار صادراتی ۲۷۴ هزار و ۸۰۵ تن به ثبت رسید که در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته رشد ۵۱ درصدی را به دنبال داشته است.
حضور فعال‌تر "کگل" در بازار خارج از کشور
به گزارش ماین نیوز، فروش محصولات شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ برابر با ۸۸۶ هزار و ۳۱۴ تن در سامانه کدال به ثبت رسید. فروش محصولات کگل در دومین ماه سال جاری متعلق به حضور رکت در بازار‌های داخلی و صادراتی است و مقدار فروش تجمیعی این شرکت معدنی یک میلیون و ۶۸۰ هزارتن در ۲ ماه گذشته گزارش شده است.

از ابتدای سال مالی تا پایان اردیبهشت ماه ۲۷۴ هزار و ۸۰۵ تن از محصول «گندله صادراتی» به فروش رسید که نرخ فروش آن در اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ به ازای هر تن ۴ میلیون و ۸۳۲ هزارتومان اعلام‌شده است.

از ابتدای سال مالی تا پایان اردیبهشت ماه "کگل" موفق به تولید ۲ میلیون و ۳۵۶ هزار و ۸۳۹ تن از محصولات خود طی این دوره شد که بیشترین مقدار تولید را «کنسانتره سنگ‌آهن» در اختیار داشت که ۵۳ درصد از مقدار تولید را به خود اختصاص داده است.

بر اساس داده‌های ثبت‌شده در سامانه کدال، محصولات "کگل" را «گندله ریزدانه، کنسانتره سنگ‌آهن و گندله» تشکیل داده‌اند که تنها محصول فروخته شده در این دوره متعلق به «گندله» بوده که در هر ۲ بازار فعال بوده است.

مقدار فروش ماهانه "کگل" در اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ نسبت به فروردین ماه ۱۲ درصد افزایش پیدا کرد. مقدار فروش تجمیعی محصولات "کگل" در بازار صادراتی ۲۷۴ هزار و ۸۰۵ تن به ثبت رسید که در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته رشد ۵۱ درصدی را به دنبال داشته است.

منبع : بورس نیوز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی