پنجشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳ , 25 Jul 2024
روز شنبه 19 خرداد ماه 1403، جمعی از دانشجویان دانشکده صنعت و معدن شهرستان قروه در رشته‌های مهندسی صنایع و انرژی، از بخش‌های مختلف مجتمع کارخانه‌های معدنی و صنعتی صبانور از جمله واحدهای کنسانتره‌سازی و گندله‌سازی اسدآباد بازدید کردند.
بازدید دانشجویان دانشکده صنعت و معدن شهرستان قروه از مجتمع صبانور
به گزارش ماین نیوز، در راستای تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص فراگیری جهاد تبیین و ضرورت آشنایی آحاد جامعه با توانمندی‌ها و ظرفیت‌های بخش معدن و صنایع معدنی، در قالب اردوهای روایت پیشرفت با هدف تقویت روحیه خود چباوری، جمعی از دانشجویان دانشکده صنعت و معدن شهرستان قروه در رشته‌های مهندسی صنایع و انرژی از بخش‌های مختلف مجتمع کارخانجات معدنی و صنعتی صبانور از جمله واحد کنسانتره و گندله‌سازی اسدآباد بازدید کردند.

در این بازدید علمی که در روز شنبه ۱۹ خرداد ماه ۱۴۰۳ به درخواست بسیج دانشجویی شهرستان قروه انجام شد، دانشجویان از نزدیک با فرایند استخراج سنگ‌آهن و فرایند تولید کنسانتره آهن، گندله‌سازی در هر یک از واحدهای مربوط در مجتمع‌های معدنی و صنعتی صبانور آشنا شدند.

گفتنی است که شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبانور جزو ۱۰ شرکت مطرح معدنی بوده و در راستای تکمیل زنجیره تامین مواد اولیه در بخش کنسانتره و گندله‌سازی در غرب کشور فعالیت می‌کند.
منبع : خبرگزاری ایلنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی