چهارشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۳ , 24 Jul 2024
شرکت ملی صنایع مس ایران در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی مبنی بر حمایت از کالای ایرانی و رونق تولید با هدف ایجاد دانش فنی جهت بومی‌سازی قطعات، ‌مواد و تجهیزات و همچنین شناسایی و ارزیابی تولیدکنندگان توانمند داخلی به منظور ایجاد پل ارتباطی اقدام به راه‌اندازی سایت نمایشگاه مجازی دائمی بومی‌سازی قطعات، مواد و تجهیزات کرده است.
راه‌اندازی نمایشگاه مجازی دائمی تجهیزات، قطعات و مواد مورد نیاز صنایع مس ایران
به گزارش ماین نیوز، این نمایشگاه مجازی درخصوص نیازمندی‌های بومی‌سازی قطعات، مواد و تجهیزات به نشانی https://nama.nicico.com/ خدمات ارائه می‌دهد.

در این نمایشگاه فهرست کامل نیازهای فناورانه مجتمع مس سرچشمه، مجتمع مس شهربابک و مجتمع مس سونگون به تفکیک در بخش‌های استخراج، فرآوری، پیرومتالورژی، هیدرومتالورژی و فنی و مهندسی ارائه شده‌اند.

به نقل از معاونت علمی ریاست‌جمهوری، تمامی شرکت‌های دانش‌بنیان، فناوران و نوآوران کشور می‌توانند جهت آشنایی با نیازمندی‌های شرکت ملی مس ایران و نقش‌آفرینی مجموعه‌های توانمند داخلی جهت کمک به بومی‌سازی هر چه بیشتر صنعت مس کشور به این نمایشگاه مجازی مراجعه کنند.

شرکت ملی صنایع مس ایران امیدوار است با همکاری شرکت‌های دانش‌بنیان، ‌مراکز دانشگاهی و تولیدکنندگان داخلی زمینه بومی‌سازی ساخت قطعات به ویژه قطعاتی که از خارج کشور تامین می‌شود را فراهم کند.
منبع : خبرگزاری ايسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی