پنجشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳ , 25 Jul 2024
مدیر عامل شرکت آلومینای ایران از ساخت درمانگاه تامین اجتماعی در شهرستان جاجرم به همت این شرکت خبر داد.
ساخت درمانگاه تامین اجتماعی در جاجرم به همت شرکت آلومینای ایران
به گزارش ماین نیوز، دکتر عبدالله شه بخش در دیدار با دکتر یزدانی مدیرکل و دکتر صدرمنش مدیر درمان تامین اجتماعی استان، نبود درمانگاه را از مشکلات حوزه سلامت مردم در این شهرستان دانست و گفت: به همین منظور و در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی تفاهمنامه ای با تامین اجتماعی برای تاسیس یک درمانگاه تامین اجتماعی در جاجرم منعقد شده است.

وی افزود: در حال حاضر کلنگ این پروژه بر زمین خورده است و به زودی با نهایی شدن برنامه‌ها و نقشه‌ها و ابلاغ آن،طرح به پیمانکار واگذار خواهد شد تا روند احداث این پروژه آغاز شود.

دکتر شه بخش تصریح کرد: بر این اساس،با برنامه ریزی صورت گرفته در حدود یک هفته آینده نقشه و طراحی آن نهایی و پروژه به پیمانکار واگذار خواهد شد.

وی اظهار داشت: این درمانگاه با هزینه شرکت آلومینای ایران ساخته خواهد شد و در اختیار تامین اجتماعی قرار می گیرد.

مدیرعامل شرکت آلومینای ایران خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه احداث یک درمانگاه تخصصی برای جاجرم ضروری است آمادگی ساخت این درمانگاه و تحویل آن به تامین اجتماعی را داریم تا بعد از تجهیز و بهره‌برداری توسط تامین اجتماعی برای استفاده مردم و افراد تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی و کارکنان شرکت آلومینای جاجرم مورد استفاده قرار گیرد.

یزدانی مدیرکل تامین اجتماعی استان نیز در این نشست با اشاره به مشکلات بیمه شدگان این شهرستان با وجود نبود درمانگاه، از مشارکت شرکت آلومینای ایران در توجه به بخش درمان و ساخت این درمانگاه قدردانی کرد.
منبع : روابط عمومی و امور اجتماعی شرکت آلومینای ایران
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی