گروه معادن سرب و روی
 
در بازدید سرپرست مجتمع سرب و روی مهدی آباد از شرکت ایران ترانسفو اعلام شد:
انتقال ترانسفورماتور غول پیکر به پروژه روی مهدی آباد در مهر ماه
گروه معادن >سرب و روی - حمید رضا حمایت سرپرست مجتمع سرب و روی و باریت مهدی آباد خبر داد: ترانسفورماتور غول پیکر ساخت داخل، در مهر ماه وارد سایت پروژه کارخانه فرآوری روی مهدی آباد می شود.
 
به گزارش ماین نیوز، حمایت که در بازدید از کارخانه ایران ترانسفو سخن می گفت، تصریح کرد: ترانسفورماتور مذکور از نوع قدرت و یکی از بزرگترین ترانسفورماتورهای ساخت داخل است که در نهایت تا مهرماه ۱۴۰۰ به سایت پروژه مهدی آباد منتقل خواهد شد.

وی ادامه داد: این ترانسفورماتور که از نوع ۴۰۰ به 132 کیلوولت با توان 200 وات آمپر است به طور کامل ساخته شده و در حال حاضر مراحل تست های نهایی را طی می کند.

حمید رضا حمایت افزود: پروژه احداث پست ۴۰۰ به ۱۳۲ و انتقال شبکه برق به پروژه مهدی آباد یکی از مهمترین فعالیت های زیرساختی و زیربنایی مهدی آباد محسوب می شود که با پیشرفت فیزیکی ۴۰ درصدی توسط شرکت سرمایه گذار در حال انجام است.

در این بازدید مسئولان شرکت پیشگامان و مدیرعامل شرکت مهندسی مشاوره مهساب نیرو نیز سرپرست مجتمع سرب و روی و باریت مهدی آباد را همراهی می کردند.

در حال حاضر فاز نخست کارخانه های فرآوری روی مهدی آباد – به عنوان بزرگ ترین طرح تولید کنسانتره روی در ایران- به ظرفیت تولید 200هزار تن در حال انجام است.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۸ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۱
کد مطلب: 57789
 
مرجع : ایمیدرو