گروه معادن مس
 
شرکت ملی صنایع مس ایران برگزار کرد
طرح مهارت افزایی دستیاران دندان‌پزشکی در طرح‌های جهادی درمانی
گروه معادن >مس - واحد درمانی گروه جهادی ثارالله شرکت ملی صنایع مس ایران با حضور در استان آذربایجان شرقی اقدام به برگزاری دوره مهارت‌افزایی دستیاران دندان‌پزشکی در طرح‌های جهادی درمانی کرد.
به گزارش ماین نیوز، عباس صفری فرمانده قرارگاه سازندگی ثارالله با اشاره به طرح شرکت ملی صنایع مس ایران در راستای توانمندسازی نیروهای جهادی درمانی افزود: برنامه ریزی دقیقی در جهت مهارت افزایی داوطلبین جهت حضور در دوره های جهادی درمانی صورت گرفته است که در این طرح حدود 91 داوطلب واجد الشرایط در استان ثبت نام کردند.

وی توضیح داد: تعداد 17 نفر از افراد شرکت کننده گزینش شدند و دوره های مهارت افزایی را در 2 دوره دو روزه ( تئوری و عملی) طی کردند.

فرمانده قرارگاه سازندگی ثارالله در ادامه با اشاره به سوابق ارزشمند خدمت رسانی شرکت مس در قالب طرح های جهاد درمانی در شهرهای مختلف کشور افزود: هدف اصلی این طرح ارائه خدمات درمانی و دارویی رایگان برای نیازمندان علی الخصوص مددجویان تحت پوشش کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) و بهزیستی هست و قطعا توانمندسازی جهادگران می تواند ما را در نیل به سمت اهداف تعالی خود یاری کند.

وی افزود: شرکت مس مصمم به مهارت افزایی نیروهای جهادی داوطلب بومی هست تا ضمن خدمت رسانی به مردم، بستر را برای احیای و توسعه جهت برگزاری هر چه بیشتر این طرح ها توسط خود مس یا گروه های جهادی دیگر مهیا سازد.

وی استفاده از تجهیزات ساخت داخل در این طرح ها را نقطه عطفی در این زمینه دانست و افزود: ما نیز در توان خود با سرمشق قراردادن منویات مقام معظم رهبری مدظله العالی در خصوص حمایت از تولید داخلی، تلاش کردیم تا از آن دسته تجهیزاتی که در کشور تولید می شود به جای مشابه خارجی استفاده کنیم البته ناگفته نماند که کیفیت این تجهیزات پا به پای نمونه های خارجی و حتی فراتر از آن ها است.


تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۵ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۶
کد مطلب: 62670
 
مرجع : مس پرس