گروه معادن ساير حوزه ها
 
سازمان زمین‌شناسی به «پنجره واحد دولت هوشمند» متصل شد
گروه معادن >ساير حوزه ها - سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور با در دسترس قرار دادن پنج خدمت اصلی خود بر روی پرتال سازمان در قالب پنجره واحد به پنجره واحد دولت هوشمند متصل شد.
 
به گزارش ماین نیوز، بر اساس بند (و) تبصره 7 قانون بودجه سال 1401، همه دستگاه‌های اجرایی کشور که دارای خدمات عمومی هستند، مکلف شده‌اند پنجره واحد خدمات هوشمند خود را راه‌اندازی کرده و دست‌کم یک سوم از خدمات پرکاربرد خود را به صورت هوشمند از طریق پنجره واحد دستگاه ارائه دهند.

سپس پنجره واحد دستگاه را به «پنجره ملی خدمات دولت هوشمند» به آدرس https://my.gov.ir متصل کنند تا متقاضیان از این پس با یک بار احراز هویت و به صورت یکپارچه بتوانند از خدمات همه دستگاه‌ها به صورت الکترونیک بهره‌مند شوند.

در همین راستا سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور نیز پنج خدمت اصلی خود شامل تولید و ارائه داده‌های علوم زمین، تولید نقشه‌ها و گزارش‌های اکتشافی، تولید و ارائه داده های سیستماتیک علوم زمین و اکتشافات ذخایر معدنی، ارائه خدمات آزمایشگاه های علوم زمین و ارائه خدمت موزه علوم زمین را بر روی پرتال سازمان به آدرس GSI.IR در قالب پنجره واحد تجمیع و به صورت الکترونیکی در بخش میزخدمت در دسترس متقاضیان قرار داده است.

همچنین با با برنامه‌ریزی‌های انجام شده و تلاش متخصصان امر، ‌پنجره واحد دستگاه را به «پنجره ملی خدمات دولت هوشمند» متصل کرده و در حال حاضر از پنج خدمت کلان سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، 2 خدمت تولید و ارائه داده‌های سیستماتیک علوم زمین و اکتشافات ذخایر معدنی و ارائه خدمت موزه علوم زمین در این پنجره ارائه شده‌اند.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۶
کد مطلب: 63266
 
مرجع : خبرگزاری ايرنا