گروه معادن مس
 
آگهی فراخوان مزایده شماره 106
مزایده بهره‌برداری از معدن و کارخانه مس بندرهنزاء
گروه معادن >مس - آگهی فراخوان عمومی همزمان با ارزیابی کیفی (یکپارچه) شناسایی مزایده‌گران حائز صلاحیت جهت انجام سرمایه‌گذاری به منظور تجهیز، آماده‌سازی و بهره‌برداری از معدن مس بندرهنزاء و احداث و بهره‌برداری از کارخانه تولید کنسانتره مس به ظرفیت سالانه 12 هزار تن (دوازده هزار تن) کنسانتره و محصولات جانبی دیگر
 
به گزارش ماین نیوز، شرکت ملی صنایع مس ایران در نظر دارد موضوع مزایده فوق الذکر را با مشخصات و شرایط کلی زیر از طریق مزایده عمومی (همزمان با ارزیابی کیفی، یکپارچه) به شرکت ها یا مؤسسات واجد صلاحیت واگذار نماید:

- شرح مختصر کار:

شرح مختصر کار عبارت است از " تجهیز و بهره‎برداری از معدن مس بندرهنزا و احداث و بهره‎برداری از کارخانه فلوتاسیون با ظرفیت ورودی یک میلیون تن ماده معدنی" که شامل موارد اصلی و نه محدود به موارد ذیل است:

بروزرسانی مطالعات طرح امکان‌سنجی بهره‌برداری از معدن و کارخانه.
تجهیز، آماده‌سازی و تأمین زیرساختهای مورد نیاز بهره‌برداری از معدن و کارخانه.
تملک و اخذ مجوزهای مورد نیاز از سازمانهای مرتبط.
خاکبرداری و خاکریزی محل ساختمانها و کارخانه.
احداث جاده‌های دسترسی، ساختمانها و سد باطله.
پیش باطله‌برداری، دپوی باطله و استخراج ماده معدنی.
بروزرسانی مطالعات و طراحی نهایی کارخانه فرآوری.
خرید و نصب تجهیزات، احداث و بهره‌برداری از کارخانه فلوتاسیون.

- مدت انجام کار: 20 (بیست) سال شمسی از تاریخ ابلاغ قرارداد، شامل 36 (سی و شش) ماه شمسی (آماده‌سازی و نصب تجهیزات و احداث کارخانه) و 17 (هفده) سال دوره بهره‌برداری.
- محل انجام کار: استان کرمان، 35 کیلومتری شرق شهرستان رابر.
- شرایط متقاضـی:
-1- شرایط لازم برای حضور در مزایده
-1-1- داشتن شخصیت حقوقی.
-1-2- مطابقت اساسنامه شرکت با موضوع مزایده.
-2- سایر شرایط مورد نیاز برای شرکت در فرآیند ارزیابی
-2-1- دارا بودن توانایی مالی و پشتیبانی کافی برای اجرای موضوع قرارداد.
-2-2- داشتن تجربه (سابقه اجرایی) و دانش در زمینه موضوع مزایده در 10 (ده) سال گذشته.
-2-3- داشتن نظام کیفی انجام کار و حسن سابقه در کارهای قبلی. (رضایت‌نامه از کارفرمایان قبلی و هرگونه مدرک نشانگر حسن سابقه در کارهای قبلی (کارهای موضوع مزایده و یا مشابه آن ملاک می باشد.))
-2-4- روش اجرای کار.
-2-5- مدیریت کارآمد و سیستم اجرای کار. (کفایت کادر فنی و عناصر کلیدی).
-2-6- دارا بودن توانایی واریز نقدی و یا تودیع ضمانت‌نامه معتبر بانکی شرکت در مزایده معادل 000/000/000/500 ریال (پانصد میلیارد ریال).

* شرکت‌ها بصورت مشارکت و یا کنسرسیوم مجاز به حضور و ثبت نام در مزایده می‌باشند.

متقاضیانی که دارای شرایط مذکور در بند "4" بوده و آمادگی اجرای کار را دارند، می‌توانند حداکثر ظرف مدت 10 (ده) روز کاری پس از تاریخ درج آگهی در روزنامه سراسری، آمادگی خود را از طریق سامانه قراردادهای شرکت ملی صنایع مس ایران به آدرس الکترونیکی dargah.nicico.com با انجام مراحل ذیل اعلام نمایند:

الف- انجام فرآیند ثبت نام اولیه و دریافت نام کاربری و رمز عبور.

ب- ورود به سامانه و اعلام آمادگی جهت شرکت در مزایده مربوطه و آپلود مستندات در بخش‌های ذیل:

ب-1- در بخش آپلود اسناد و مستندات، بارگذاری مدارک مورد نیاز "حقوقی و مالکیتی"به شرح ذیل:

تصویر اساسنامه، آگهی تأسیس، تصویر نمونه امضاهای صاحبان مجاز به همراه نام و نام خانوادگی، آخرین آگهی روزنامه رسمی، تغییرات شرکت درخصوص سهامداران شرکت، اعضای هیأت مدیره، مدیرعامل و نیز صاحبان امضاهای مجاز و تصویر گواهی کد‌اقتصادی و شناسه ملی شرکت.

ب-2- در بخش فرم ارزیابی کیفی، بارگذاری مدارک"فنی"مورد نیاز مطابق اطلاعات مندرج در فایل Excel موجود در پایگاه جامع اطلاع رسانی شرکت ملی صنایع مس ایران می‌باشد.

در صفحه مربوط به فرم ارزیابی کیفی مستندات ثبت شده از بخش اطلاعات تکمیلی قابل مشاهده و انتخاب می‌باشند.

نکته1: دسترسی به فرم ارزیابی کیفی در پایگاه جامع اطلاع رسانی شرکت ملی صنایع مس ایران؛ در قسمت معاملات شرکت کرده و بعد از انتخاب موضوع مزایده و اعلام آمادگی در مزایده امکان‌پذیر می‌باشد.

نکته 2: دریافت، تکمیل و امضاء توسط صاحبان امضاهای مجاز متقاضی و بارگذاری فرم‌های ذیل، در بخش اسناد ارزیابی در پایگاه جامع اطلاع رسانی شرکت ملی صنایع مس ایران الزامی می‌باشد (مهم):

فرم Excel (فرم ارزیابی کیفی متقاضیان، مربوط به مزایده فوق).

نکته 3: زمانبندی انجام فرآیند مزایده بایستی مطابق با جدول زمانبندی شماره یک (بخش الف اسناد مزایده، شرایط عمومی شرکت در مزایده) صورت پذیرد.

نکته 4: متقاضیان می‌بایست پیشنهاد و مدارک خود را (چهار پاکت الف ، ب ، ج ، د) مطابق با شرایط عمومی شرکت در مزایده (بخش الف اسناد مزایده) به دفتر حراست شرکت ملی صنایع مس ایران واقع در تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به پارک ساعی، پلاک 2161 (شرکت ملی صنایع مس ایران) تحویل و رسید دریافت نمایند.

توضیحات:

ارزیابی و سنجش توان و صلاحیت شرکت‌ها بر اساس شاخص‌ها و پارامترهای مندرج در فرم ارزیابی و اطلاعات فرم Excel صورت خواهد گرفت. لذا لازم است شرکت‌های متقاضی ضمن ورود اطلاعات دقیق در فرمت فایل Excel، تصویر فرم‌های تکمیل شده با مهر و امضای مجاز به همراه کلیه مدارک و مستندات مربوطه در پایگاه جامع اطلاع رسانی شرکت ملی صنایع مس ایران در بخش فرم ارزیابی بارگذاری نمایند و همچنین مدارک مربوطه را بصورت لوح فشرده در پاکت " د" ارائه نمایند.
کلیه متقاضیان جهت بارگذاری مدارک مورد نیاز آگهی مزایده بایستی به پایگاه جامع اطلاع رسانی شرکت ملی صنایع مس ایران (بخش اسناد و مستندات در خصوص آپلود مدارک حقوقی و مالکیتی، بخش فرم ارزیابی کیفی در خصوص آپلود مدارک فنی) به آدرس الکترونیکی dargah.nicico.com و ورود با نام کاربری و کلمه عبور اختصاصی خود مراجعه نمایند. شایان ذکر است با توجه به آرشیو مدارک در سامانه، برای مزایده بعدی نیازی به بارگذاری مجدد مدارک نمی‌باشد.
اطلاعات بارگذاری شده در قسمت فرم ارزیابی پس از بارگذاری کلیه مدارک تا آخرین تاریخ پایان ارسال مدارک قابل ویرایش می‌باشد.
کلیه فایل‌ها باید بصورت مجزا با فرمت pdf، با حجم حداکثر 5 مگابایت، آپلود گردد.
تصویر هر مدرک بایستی در قسمت مشخص شده برای آن در پایگاه جامع اطلاع رسانی شرکت ملی صنایع مس ایران بارگذاری شود (بر اساس دسته‌بندی فوق) و در صورت عدم بارگذاری، نقص و یا بارگذاری تصویر مدرک در قسمت‌های نامرتبط، آن مدرک مورد بررسی قرار نخواهد گرفت و بدیهی است امتیاز آن نیز برای متقاضی منظور نخواهد شد.
نحوه ارزیابی کیفی و امتیاز‌دهی متقاضیان و حداقل امتیاز کسب شده برای حضور در مزایده و گشایش پاکت‌های "الف" ،"ب" و "ج"، بر اساس مدارک و مستندات بارگذاری شده در پایگاه جامع اطلاع رسانی شرکت ملی صنایع مس ایران و مستندات و معیارهای ارزیابی ارائه شده در لوح فشرده تحویلی در پاکت "د" می‌باشد. لازم به ذکر است که ارزیابی از روی لوح‌فشرده تحویلی در پاکت "د" انجام می‌گردد و مدارک بارگذاری شده در پایگاه جامع اطلاع‌رسانی شرکت ملی صنایع مس ایران درخصوص پاکت "د" می‌بایست با مدارک تحویلی مزایده‌گران در پاکات "د" مغایرتی نداشته باشند.
ارائه مدارک فوق‌‌الذکر هیچ‌گونه حقی را برای متقاضیان جهت شرکت در مزایده ایجاد نخواهد کرد و در زمان گشایش پاکت‌ها ابتدا پاکت "د" اسناد مزایده بر اساس معیارهای ارزیابی کیفی توسط کمیته ارزیابی بررسی می‌گردد و در صورتی‌که شرکت حداقل امتیاز لازم را کسب نماید، پاکت "الف" (ضمانتنامه) گشوده و سپس سایر مراحل گشایش پاکت‌ها مطابق شرایط مندرج در اسناد مزایده صورت می‌پذیرد.
اطلاع‌رسانی در خصوص کلیه موارد از جمله: تمدید مدت زمان آگهی مزایده، صرفاً از طریق پایگاه جامع اطلاع رسانی شرکت ملی صنایع مس ایران به آدرس الکترونیکی dargah.nicico.com صورت می‌پذیرد.
کلیه هزینه‌های درج آگهی‌های مربوط به این مزایده در وب‌سایت‌ها و روزنامه‌های سراسری و استانی پس از استعلام از امور اجتماعی و روابط عمومی شرکت ملی صنایع مس ایران به عهده برنده مزایده می‌باشد و پس از انعقاد قرارداد از مطالبات وی کسر خواهد شد.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر، شمــاره تلفن 82138107-021 جهــت پاسخگویی به سؤالات احتمالی درخصوص موارد فنی مندرج در متن آگهی، شمــاره تلفن 82138289-021 جهــت پاسخگویی به سؤالات احتمالی درخصوص موارد حقوقی مندرج در متن آگهی و شماره تلفن 82138078-021 جهــت پاسخگویی به سؤالات احتمالی در خصوص دسترسی به پایگاه جامع اطلاع رسانی شرکت ملی صنایع مس ایران و همچنین بارگذاری مدارک درخواستی ارائه می‌گردد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۴۵
کد مطلب: 71772
 
مرجع : روابط عمومی شرکت ملی صنایع مس ایران