گروه صنایع معدنی سایر حوزه ها
 
خداحافظی سلیمانی از صدرتامین
هاشمی رسما فعالیت خود را در تاصیکو آغاز کرد
گروه صنایع معدنی >سایر حوزه ها - صبح امروز طی مراسمی غلام رضا سلیمانی از مجموعه صدرتامین خداحافظی کرد و حسین هاشمی فعالیت خود را در تاصیکو به عنوان سرپرست آغاز کرد.
 
به گزارش ماین نیوز، در این مراسم که با حضور سعید عبودی، رئیس هیات مدیره و مدیران تاصیکو برگزار شد، از زحمات غلامرضا سلیمانی تقدیر شد. در ابتدای جلسه عبودی ضمن تبریک ایام دهه فجر، با تقدیر از زحمات سلیمانی گفت: در این مدت با سکان داری دکتر سلیمانی، هلدینگ صدر تامین چهره بسیار ارزشمندی در بین سهامدارن و سرمایه گذاران صدرتامین پیدا کرده است. در این مدت ۲ سال و نیم موانع زیادی که صد راه توسعه صدر تامین بود با اقدامات راهبردی و مدیریت دقیق سلیمانی رفع شد و مسیر رشد هموار‌تر شد، امیدواریم که از وی در مدیریت‌های کلان کشور بهره کافی برده شود.

عبودی افزود: با اینکه حسین هاشمی به عنوان عضو هیات مدیره غیر موظف در صدرتامین حضور داشت، بسیار راهگشا بوده و با پیشنهاد‌های سازنده خود توانست مشکلات زیادی را حل کند. هاشمی بدنه شرکت را به خوبی می‌شناسد و توانایی هدایت و تحقق برنامه‌هایی که در پیش روی هلدینگ است را دارد.

غلامرضا سلیمانی، با قدردانی از پرسنل شرکت گفت: برای کلیه کارکنان صدرتامین اعتلای نام شرکت بر هر کار دیگر ارجحیت داشته و هدف کلی اعتلای نام شرکت بوده است.

وی افزود: آرزوی من این است که آقای هاشمی بیش از من منشا خیر و برکت برای سهامداران باشد.

حسین هاشمی، سرپرست جدید هلدینگ، با تشکر از زحمات سلیمانی در طول مدت مدیریت وی و قدردانی از تلاش بی وقفه و حضور پررنگ دکتر سلیمانی و سایر اعضای هیات مدیره، گفت: برای دکتر سلیمانی آرزوی موفقیت و سربلندی دارم و امیدوارم با همکاری پرسنل ستادی و مدیران عامل شرکت‌های تابعه و همکارانشان بتوانیم قدم‌های محکمی برداریم.

وی گفت: اعتقاد قلبی من به مدیریت مشارکت محور بوده و امید دارم بتوانیم با استفاده از ظرفیت‌های موجود با نگاه تیمی و مشارکتی حرکت رو به جلو خود را ادامه دهیم و با هم افزایی و خرد جمعی و توجه ویژه به اهداف هلدینگ به مجموعه صدرتامین شتاب بیشتری بدهیم.

وی افزود: مهم‌ترین وظیفه ما، نظارت بر منابع عظیم شرکت است و توجه به اشتغال زایی، عدالت اجتماعی و فقر زدایی از محوری‌ترین اقدامات ما در ادامه کار خواهد بود.

حمزه وکیلی، عضو موظف هیات مدیره تاصیکو و معاون نظارت بر شرکت‌ها نیز بیان داشت: روحیه پرسنل جهادی بوده است و تمامی توان همکاران ما طی این مدت خدمت به مردم عزیز ایران است بنابراین امیدواریم در ادامه راه نیز با اتکا به پتانسیل خانواده بزرگ صدرتامین شاهد رشد، توسعه و تحقق برنامه‌های صدرتامین باشیم.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۹
کد مطلب: 59836
 
مرجع : ‌می‌متالز