گروه معادن سنگ آهن
 
گردهمایی پایان سال مدیران و روسای مجتمع صنعتی چادرملو برگزار شد
گروه معادن >سنگ آهن - گردهمایی پایان سال مدیران و رؤسای مجتمع صنعتی چادرملو به ریاست مهدی حسین‌پور مدبر مجتمع و با هدف ارائۀ گزارش و دستاوردها در حوزۀ تولید و تشریح اهداف سال آینده برگزار شد.
به گزارش ماین نیوز، مهدی حسین‌پور در این گردهمایی، با تبریک حلول ماه مبارک رمضان و عید باستانی نوروز، وظیفۀ تولید را در شرایط کنونی اقتصاد کشور، بسیار خطیر و ارزشمند ارزیابی و آن را از ارکان توسعه و پیشرفت برشمرد.

مدیر مجتمع صنعتی چادرملو ضمن تقدیر از همکاری و همراهی مدیرعامل و هیئت‌مدیرۀ شرکت، با بیان این‌که باوجود محدودیت‌های حوزۀ انرژی میزان توقف‌ها کاهش یافته؛ دست‌یابی به این مهم را حاصل کار گروهی و تلاش پرسنل سخت‌کوش مجتمع دانست.

وی افزود: نیروی انسانی کارآمد و زبده، اصلی‌ترین سرمایۀ مجتمع صنعتی است و رسیدگی به رفاه پرسنل و خانواده‌های آنان و تفاوت‌های چشم‌گیر ایجادشده در این حوزه، از افتخارات مدیریت مجتمع صنعتی است.

حسین‌پور با اشاره به وظایف قانونی شرکت دربارۀ شهرستان اردکان، نظام‌مندشدن مسئولیت‌های اجتماعی چادرملو را از دیگر دستاوردهای مهم برشمرد و افزود: افتخار داریم که گام‌های مؤثری برای شهرستان اردکان برداشته‌ایم.

در ادامه، مدیران کارخانجات فولادسازی، گندله‌سازی، احیا و نیروگاه نیز با یادآوری محدودیت‌های ایجادشده در حوزۀ انرژی به‌ویژه برق و گاز، خواستار حمایت‌های قانونی برای افزایش روند تولید و تحقق شعار سال شدند.

گفتنی است در ابتدای این نشست، عبدالله کمالی اردکانی، مدیر گندله‌سازی از کسب رکورد بیش ۳.۸۱۰.۰۰۰ تن به‌عنوان بالاترین رکورد چندین‌سالۀ اخیر، بهزاد نیک‌نهاد، مدیر فولادسازی از کسب بیش‌ترین آمار تولید تاریخ فولادسازی چادرملو در ۶ماهۀ دوم سال، محمد ابوئی مهریزی، مدیر احیا از تحقق برنامۀ ۱.۶۳۱.۰۰۰ تن اسفنجی و حسن رحیمی، مدیر نیروگاه از افزایش ۴۳ درصدی درآمد نسبت به سال قبل خبر دادند.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۰۵
کد مطلب: 71820
 
مرجع : چادرملو