گروه معادن سنگ آهن
 
چادرملو برای خرید ۴ میلیون تن سنگ آهن و حمل ریلی دو قرارداد بست
گروه معادن >سنگ آهن - شرکت چادرملو دو قرارداد خرید ۴ میلیون تن سنگ آهن فرآوری شده از باطله های کم عیار و حمل از مجتمع معدنی به صنعتی منعقد کرد.
 
به گزارش ماین نیوز، شرکت چادرملو از انعقاد دو قرارداد خرید 4 میلیون تن سنگ آهن فرآوری شده از باطله های کم عیار و حمل از مجتمع معدنی به صنعتی خبر داد و با توقف نماد، آماده بازگشایی پس از ساعت 10 امروز شد.

بر اساس این گزارش، "کچاد" اعلام کرد: قرارداد با شرکت سریر لجستیک هوشمند ایرانیان 16 اسفند با موضوع حمل ریلی تا سقف 4 میلیون تن سنگ آهن از مجتمع معدنی به صنعتی چادرملو به مسافت 233 کیلومتر و به ازای هرتن - کیلومتر براساس نرخ مصوب سازمان راهداری برای حق مالکانه و نرخ های مصوب راه آهن جهت حق دسترسی است که به وسیله واگن های لبه بلند معدنی با ظرفیت 68 و 70 تنی طبق ضوابط و مقررات راه آهن منعقد شد. قرارداد به مدت یکسال از اول فروردین تا 30 اسفند 1403 اعمال می شود.

همچنین قرارداد با شرکت ارزش آفرینان سها 24 اسفند با موضوع خرید 4 میلیون تن سنگ آهن فرآوری شده از باطله های کم عیار معدن چهاربوق مورد نیاز خطوط تولید مجتمع معدنی و مبنای محاسبه بهای خرید سنگ آهن فرآوری شده معادل 7.53 درصد قیمت شمش فولاد خوزستان در دوره یک ماهه تحویل مستند به گزارشات عملکرد ماهانه در سامانه کدال خواهد بود.قرارداد به مدت یکسال از 16 آذر سال 1402 تا 15 آذر سال 1403 است.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۴۵
کد مطلب: 71843
 
مرجع : اقتصادی ایران