گزارش تصویری/گشتی در آلواکسپو ۲۰۱۵ (بخش دوم)
عکس: علیرضا جعفری نژاد
گروه صنایع معدنی >آلومینیوم - چهارمین نمایشگاه تجاری بین‌المللی محصولات، ماشین‌آلات و فناوری‌های آلومینیوم (آلواکپسو 2015) به مدت 3 روز و از 8 تا 10 اکتبر سال جاری در استانبول ترکیه برپا شد.
 
 
به گزارش خبرنگار اعزامی ماین نیوز به استانبول ترکیه، این رویداد بزرگ در صنعت آلومینیوم در مرکز اکسپوی استانبول برگزار شد. این نمایشگاه توسط هانوفر مسه فوارچیلیک، یکی از زیرمجموعه‌های دوچ مسه در سالن‌های 9، 10 و 11 مرکز اکسپوی استانبول برگزار شد. این نمایشگاه بزرگ حمایت کامل تالساد (TALSAD) انجمن صنایع آلومینیوم ترکیه را نیز با خود به همراه دارد.

آلواکپسو بزرگترین نمایشگاه صنعت آلومینیوم منطقه اوراسیا (آسیا و اروپا) و تنها نمایشگاه صنعت آلومینیوم ترکیه محسوب می‌شود.

سالن 9 در آلواکسپو به صورت ویژه به صنعت آلومینیوم ترکیه و فعالان در این بخش اختصاص یافت. صنعت آلومینیوم ترکیه در آلواکسپو 2015 آخرین دستاوردها و محصولات خود در حوزه‌های خودروسازی، ساختمان‌سازی، کالاهای مصرفی، بسته‌بندی، صنایع دفاعی، انرژی، صنایع هوایی، حمل‌ونقل و دیگر صنایع مصرف‌کننده آلومینیوم را در معرض دید عموم قرار داد.

در سالن‌های 10 و 11 نیز شرکت‌های مطرح صنعت آلومینیوم جهان اعم از تولیدکنندگان مواد اولیه، مواد مصرفی، تامین‌کنندگان فناوری، سازندگان ماشین‌آلات و تولیدکنندگان شمش آلومینیوم و محصولات آلومینیومی حضور یافتند.

از ایران نیز سه غرفه در آلواکپسو 2015 حضور داشتند که شاخص‌ترین غرفه متعلق به شرکت آلومینیوم ایران (ایرالکو) بود. دیگر شرکت تولیدکننده شمش آلومینیوم در ایران یعنی آلومینیوم المهدی هرمزال در این نمایشگاه حضور نداشته و غایب بود.

از شرکت‌های مطرح حاضر در آلواکسپو 2015 می‌توان به گروه اینداکتوترم، قطر آلومینیوم، گروه اس ام اس و یوسی روسال اشاره کرد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۴۱
کد مطلب: 28291
 
 


مرسي (2202)
۱۳۹۴-۰۸-۰۴ ۰۸:۱۵:۱۷