گروه صنایع معدنی فولاد
 
بیستمین دوره سمپوزیوم سالانه فولاد در جزیره کیش
گروه صنایع معدنی >فولاد - بیستمین دوره سمپوزیوم سالانه فولاد با رویکرد توسعه صنعت فولاد با حفظ محیط زیست و بازیافت پسماندها در جزیره کیش برگزار می شود.
 
به گزارش ماین نیوز، این سمپوزیوم زمستان هر سال از سوی انجمن آهن و فولاد ایران و با همکاری یکی از واحدهای فولاد کشور در یکی از شهرهای صاحب صنعت برگزار می شود امسال در روزهای هشتم و نهم اسفند در جزیره کیش برگزار خواهد شد.

استقرار منطقه ویژه صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس در جنوب ایران، بندرعباس و حضور شرکتهایی نظیر فولاد هرمزگان، مجتمع فولاد جنوب، فولاد کاوه جنوب کیش، صبا فولاد خلیج فارس، گندله سازی مادکوش، آلومینیوم المهدی و فعالیت شرکتهای ذوب آهن اصفهان، فولاد مبارکه اصفهان، فولاد خوزستان، فولاد خراسان، فولاداکسین، فولاد گیلان، فولاد ارفع، آهن و فولاد غدیر ایرانیان، فولاد بناب تبریز، ملی مس، سنگ آهن گل گهر سیرجان و دیگر شرکت های معدنی و صنعتی در این منطقه، استان هرمزگان را در جایگاه قطب سوم فولاد ایران قرار داده است .

فعالان عرصه فولاد در این سمپوزیوم آخرین دستاوردهای پژوهشی، موانع و چالشها، نحوه تعامل بایکدیگر و راهکارهای پیشبرد اهداف را بایکدیگر بررسی می کنند.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۹
کد مطلب: 41354
 
مرجع : خبرگزاری صدا و سیما