گروه صنایع معدنی فولاد
 
در مجمع عادی سالیانه مطرح شد؛
«فولاد تجارت دالاهو» در آستانه ورود به بازار سرمایه
گروه صنایع معدنی >فولاد - بر اساس اظهارات مدیرعامل شرکت بین‌المللی فولاد تجارت دالاهو در مجمع عادی سالیانه، این شرکت با دو هزار و 500 میلیارد تومان سود و افزایش ٣٩ درصدی درآمدهای عملیاتی در آستانه ورود به بازار سرمایه قرار دارد.
 
به گزارش ماین نیوز، مجمع عادی سالیانه شرکت بین‌المللی فولاد تجارت دالاهو با حضور مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره صندوق بازنشستگی فولاد، حسابرس و بازرس قانونی شرکت و نماینده سازمان بورس برگزار شد.

ابتدا علی بابایی، مدیرعامل شرکت بین المللی تجارت دالاهو ضمن خیر مقدم‌گویی به مهمانان مجمع، گزارشی از وضعیت کلان اقتصاد بین‌المللی و نقش تحولات مختلف جهانی از جمله تاثیر کرونا، تورم و وضعیت کامودیتی ها بر وضعیت شرکت در سالی که گذشت ارائه کرد و در ادامه با تشریح ترکیب سرمایه گذاری های بورسی و غیر بورسی شرکت و همچنین میزان رشد آنها نسبت به دوره قبل پرداخت.

وی با توجه به اینکه این شرکت موافقت نامه اصولی از بورس را دریافت کرده و در حال ورود به بورس است، اشاره ای به شفافیت و ارائه اطلاعات در سامانه کدال داشت و گفت: در کمترین زمان ممکن اطلاعات لازم را در این سامانه برای اطلاع ذینفعان و سایر فعالان حوزه بورسی بارگذاری خواهیم کرد.

مدیرعامل دالاهو میزان سود خالص شرکت بین المللی فولاد تجارت دالاهو را در این دوره مالی ۲۵۰۰ میلیارد تومان اعلام کرده و اظهار داشت که نسبت به دوره قبل شاهد افزایش ۳۶ درصدی سود خالص و افزایش ۳۹ درصدی درآمدهای عملیاتی بوده ایم.

بابایی در ادامه این جلسه گزارشی از وضعیت مالی، برنامه‌ها و اقدامات شرکت ارائه کرد و گفت: تبدیل شرکت دالاهو به سهامی عام، ورود شرکت سنگ‌آهن به بازار سرمایه، اصلاح ساختار مالی و حکمرانی در شرکت ها، افزایش سرمایه شرکت به 7500 میلیارد تومان و عرضه سهام شرکت در فرابورس، همسان سازی ترکیب سرمایه گذاری های شرکت با چشم اندازه مورد انتظار از مهم‌ترین استراتژی‌های شرکت دالاهو است.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۴
کد مطلب: 62806
 
مرجع : شهر بورس