گروه صنایع معدنی فولاد
 
خبرهای خوب از فولاد خراسان
به گزارش ماین نیوز، همکاران عزیز و تلاشگر، همت و تلاش بی‌وقفه و جهادگونه شما در اعتلای تولید در شرکت مجتمع فولاد خراسان و روند رو به رشد تولید و صعود ٣٢ درصدی تولید در ناحیه گندله‌سازی، رشد ٨ درصدی در ناحیه احیا مستقیم و بالا رفتن ١٠ و ١١ درصدی تناژ تولید در کارخانه‌های مورد و فولادسازی شرکت نسبت به ٧ ماه مشابه سال گذشته و روحیه کار و نشاط، در خانواده بزرگ مجتمع فولاد خراسان و شایسته‌ی دستمریزادی صمیمانه است.

 اقدامات صورت گرفته در امر تامین مواد اولیه در کنار رشد تولید دست به دست هم داد و رشد ١۶ درصدی فروش را در مدت ٧ ماه سال جاری به عنوان موفقیتی دیگر رقم زد.

از سوی دیگر توجه و اهتمام هرم مدیریتی شرکت و به ویژه مدیرعامل ارجمند و هیأت مدیره محترم به حوزه منابع انسانی و مصوبات اخیر ایشان در حمایت از رفاه و معیشت کارکنان رسمی و پیمانکاران مجتمع حاکی از اعتقاد راسخ و همیشگی حوزه تصمیم‌سازی شرکت به اهمیت و نقش منابع ارزشمند انسانی در تولید پایدار و باکیفیت است.

امید است تصمیمات و مصوبات اخیر هیات مدیره نیز که روز شنبه ٢٨ آبان ماه در جلسه معاون منابع انسانی با نمایندگان منتخب کارکنان و پیمانکاران جزییات آن تشریح خواهد شد، موجب انگیزه‌بخشی بیش از پیش به همکاران پرتلاش باشد و «ید واحده»ی خانواده بزرگ فولاد خراسان در گرداندن چرخ تولید در بزرگ‌ترین قطب صنعت شرق کشور موید به یاری همیشگی پروردگار متعال باشد. ان‌شاءالله

تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۲
کد مطلب: 63377
 
مرجع : روابط عمومی شرکت مجتمع فولاد خراسان