گروه صنایع معدنی فولاد
 
بابت رد دیون به ارزش ۹۵۰ میلیارد تومان:
۷.۴۷ درصد سهام شرکت فولادی به صندوق کارکنان فولاد واگذار شد
گروه صنایع معدنی >فولاد - ۷.۴۷ درصد سهام شرکت فولادی حاضر در بورس تحت مالکیت ایمیدرو بابت رد دیون به صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان ملی فولاد به ارزش ۹۵۰ میلیارد تومان واگذار شد.
 
به گزارش ماین نیوز، شرکت پارس فولاد سبزوار از واگذاری 7.47 درصد سهام تحت مالکیت ایمیدرو به صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان ملی فولاد به ارزش 950 میلیارد تومان خبر داد و با توقف نماد روبرو شد.

بر این اساس، "فسبزوار" اعلام کرد: با عنایت به قرارداد منعقد شده انتقال سهام بابت رد دیون فی مابین سازمان خصوصی سازی و صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان ملی فولاد، تعداد 298 میلیون و 930 هزار و 145 سهم معادل 7.47 درصد از سهام شرکت پارس فولاد با قیمت 3178 تومان هر سهم به ارزش 950 میلیارد تومان 25 تیر ماه مورد معامله قرار گرفت و از تملک سازمان ایمیدرو خارج و به صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان ملی فولاد واگذار شد. درصد مالکیت قبلی ایمیدرو از سهام ناشر 15 درصد بود که با واگذاری به 7.53 درصد رسید.

بنابراین گزارش، فرایند عرضه اولیه 15 درصد سهام پارس فولاد سبزوار 24 شهریور سال گذشته انجام و هر سهم این شرکت با کاهش آمار خریداران، 3125 تومان کشف قیمت شد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۰
کد مطلب: 62816
 
مرجع : بورس پرس